TERNO real estate akvizovalo KON-RAD a má už 162 obchodov

Spoločnosť TERNO real estate rozšírila v novembri svoju sieť o 3 predajne v Bratislave, Senci a Modre. Počet predajní Terno tak stúpol na 130. Spolu s 32 predajňami potravinového reťazca KRAJ tak spoločnosť privíta zákazníkov už v 162 prevádzkach. 

Akvizícia KON-RAD a 3 nové obchody

Po úspešnej akvizícii spoločnosti KON-RAD akcionárom Sandberg Capital, ktorá sa primárne zameriava na veľkoobchodnú činnosť v oblasti potravín a gastro segmentu, sa zákazníci v polovici novembra dočkali najskôr otvorenia predajne Terno v OC Kocka v Modre, následne predajne na Fučíkovej ulici v Senci a do tretice predajne na Zlatých pieskoch v Bratislave.

„Na integrácii trojice prevádzok do siete Terno sme intenzívne pracovali od začiatku októbra, pričom sa nám podarilo splniť plán, že ich otvoríme do konca tohto roka. Vďaka efektívnej spolupráci sme ich otvorenie zrealizovali v priebehu rekordných dvoch týždňov, a to od 13. do 27. novembra,“ hovorí Peter Vanek, marketingový manažér spoločnosti TERNO real estate, s. r. o.

Rebranding a rozšírenie predajne na Zlatých pieskoch

Supermarket na Zlatých pieskoch sa rozšíril v oblasti mrazeného tovaru, pribudol širší sortiment čerstvého a dopekaného pečiva. Taktiež sa doplnila ponuka čerstvého ovocia a zeleniny. „Touto úpravou sme chceli ponúknuť viac alternatív pre existujúcich veľkoobchodných zákazníkov a zároveň prilákať nových zákazníkov, ktorí hľadajú alternatívu pre bežný nákup potravín oproti iným obchodným reťazcom na území Bratislavy a blízkeho okolia,“ vysvetľuje Peter Vanek. Táto predajňa je navzdory všeobecnej popularite ako Cash&Carry predajňa voľne dostupná aj bežnému zákazníkovi bez nutnosti registrácie.

Po akvizícii troch predajní na západnom Slovensku sa spoločnosť TERNO real estate strategicky sústredí aj na posilnenie svojej pozície v iných regiónoch. V roku 2024 plánuje otvoriť ďalšie nové prevádzky napríklad na Liptove a Spiši, ale aj na strednom Slovensku. Expandovať pritom budú obe značky, Terno i KRAJ.

Zdroj a foto: TERNO real estate

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu