Víťazi Visa Slovak Top Shop 2022 za mesiac jún

Na treťom mieste za jún 2022 sa umiestnila predajňa VIVA Billa spojená s čerpacou stanicou OMV na Hečkovej ulici v Bratislave. Na druhom mieste máme bezobalový obchodík U vážky z Nivy Centrum a na prvom mieste za mesiac jún je Alza.sk na bratislavskej autobusovej stanici. 

1.    miesto –  Alza.sk – Obchodné centrum Nivy, Bratislava

V júni zažiarila na prvom mieste najmodernejšia centrála s dvojpodlažným bezbariérovým showroomom v novom nákupnom centre na bratislavských Nivách. Predajná sieť s 13 predajňami a viac ako 550 AlzaBoxami s doručením do viac ako 3 300 partnerských miest robí s e-shopu Alza.sk technologického lídra v e-commerce na slovenskom trhu. Showroom vyniká unikátnym dizajnom so zaujímavými tematickými zónami. Známy AlzaDrive má vlastný výrazne označený vjazd modrým príjazdovým pruhom a parkovanie. Alza.sk tu prvýkrát zo všetkých svojich pobočiek predstavuje tzv. AlzaWall, v rámci ktorého ponúka rýchle bezkontaktné vyzdvihnutie objednávok. Priestranná relax zóna s kaviarňou a bezkontaktný reklamačný systém sú tiež nespornými výhodami predajne, rovnako ako ponuka privátnych značiek AlzaPower a AlzaEco.

2.    miesto – U Vážky – Obchodné centrum Nivy, Bratislava

Druhé miesto v súťaži Visa Slovak Top Shop 2022 za mesiac jún si zaslúžil zaujímavý koncept. Bezobalový obchod pre eko nadšencov s dôrazom na rešpektom voči všetkému, čo si zakladatelia vážia. Teda zdravie, prírodu, ľudí, potraviny. U Vážky na Nivách nájdete vždy ochotný a dobre naladený personál v príjemnom prostredí zákazníkom nie len poradí v širokom výbere potravín zameraných na kvalitu s minimálnym spracovaním, ale zároveň sa rád porozpráva. Prevádzka  poskytuje možnosť alternatívneho nakupovania s nižšou záťažou pre životné prostredie. Zaujímavosťou sú obľúbené mlynčeky na orechové maslo, ktoré napražené zlomky orechov vylisujú. V prevádzke je zároveň možné namlieť si múku a vločky.

3.    miesto – VIVA BILLA – OMV, Hečkova 8052, Bratislava

Prvá prevádzka svojho druhu VIVA BILLA ponúka čerstvé potraviny na čerpacej stanici OMV na Hečkovej ulici v bratislavskej Rači. Otvorili ju 2. mája 2022. Predajňa sa v súťaži Visa Slovak Top Shop 2022 umiestnila na treťom mieste za mesiac jún a ponúka okrem klasického sortimentu čerpacích staníc aj základné potraviny, ovocie aj zeleninu. Spojenie malých potravín a čerpacej stanice pomáha pri ceste z práce vybaviť nákup nejednému vodičovi – všetko nájde na jednom mieste. Predajňa využíva svetelné LED obrazovky, tovar má doplnený a vhodne zoradený. VIVA BILLA ponúka nakupujúcim bonusový vernostný systém a rôzne akcie.

Zdroj a foto: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu