Avion: Letné výpredaje sú silnejšie než vlani

Skorší začiatok, viac sortimentu aj vyššie zľavy. Klasické letné výpredaje sú tento rok intenzívnejšie než počas vlaňajška. Potvrdzuje to aj najväčšie nákupné centrum na Slovensku Avion v Bratislave, kde sa obľúbené výpredaje začali v júni. Podľa vyjadrení niektorých predajcov s najvyššími zľavami nad 70 % nebudú čakať až do augusta a ponúknu ich skôr než minulý rok.

Výpredaje už v polovici júna

„Mnohí naši nájomníci – značky z oblasti módy, doplnkov do domácnosti, elektra či športu začali tento rok výpredaje už v polovici júna. Aktuálne ponúkajú zľavy aj vyše 50 %, nečakajú s vyššími zľavami na august. Predpokladáme, že niektorí predajcovia najmä spomedzi módy predstavia 70% zľavy ešte do konca júla. Časť predajcov avizuje ukončenie tohtoročných silných výpredajov už od polovice augusta,“ prezrádza Petra Vojtasová, marketingová manažérka Avionu v Bratislave.

Podľa nej sa do výpredajov rôznymi spôsobmi zapojila väčšina prevádzok v Avione – nielen percentuálnymi zľavami, ale aj špeciálnymi bonusmi ku konkrétnym výrobkom či výhodnými balíkmi služieb.

Výpredaje v AVIONe

„Výpredajom pomáha nielen chuť ľudí nakupovať osobne v kamenných predajniach po pandemickej prestávke či výhodné zľavy, ale aj horúčavy. Ľudia najmä počas tropických dní spoja príjemné s užitočným. Ochladia sa v klimatizovaných priestoroch Avionu pri výhodných nákupoch a doprajú si príjemné posedenie pri obede či káve v Gastro pasáži alebo na terase,“ dodáva Petra Vojtasová.

Aktuálne zľavy vybraných značiek v bratislavskom Avione:

Alpine Pro: vyše 30 %
Alain Delon: do 50 %
CCC: do 60 %
Deichmann: do 50 %
Cropp: do 50 %
FaxCopy: 85 %
GrandOptical: 40 %
Humanic: do 50%
Mohito: do 50 %
Office shoes: do 40 %
Reserved: do 50 %
Sofia: do 50 %
Yves Rocher: do 50 %
a mnohé ďalšie.

Zdroj a foto: Avion

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu