Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac január 2023

Prvým finalistom za rok 2023 je špecializovaná predajňa tenisiek OFF TREND CLUB. Na druhom mieste je Babyceremony, Aupark Košice a na treťom Major Optik, ktorá sa tiež nachádza v Košiciach.

 

 

1. miesto – OFF TREND CLUB, Bratislava

Prvým finalistom za rok 2023 je špecializovaná predajňa tenisiek OFF TREND CLUB, ktorá dokáže splniť svojim zákazníkom aj tie najväčšie teniskové sny. Tu si totiž zákazník môže kúpiť alebo objednať tenisky na želanie. Nájdete tu rôzne dostupné, ale aj menej dostupné modely, zberateľské edície, špeciálne edície a to v rôznych sumách. Každý fanúšik či zberateľ tenisiek si tu príde na svoje. Práve svojím prístupom splniť svojim zákazníkom aj nemožné získala predajňa prvé miesto za mesiac január. Taktiež za jedinečný koncept, ale aj špeciálne vystavenie tovaru udelili naši inšpektori predajni vysoký počet bodov. Tu je každá teniska predávaná ako diamant, napríklad aj v sklenej vitríne. Celkový dojem z predajne spolu s profesionálnym prístupom personálu vytvárajú zážitok na svetovej úrovni.

2. miesto – Babyceremony, Aupark Košice

Predajňa s detským tovarom, ktorá určite upúta každého rodiča. Aj preto udelili inšpektori súťaže práve za exteriér predajne vysokú známku. Zákazníka upúta lákavé usporiadanie a vystavenie tovaru. Ďalšiu dobrú známku si predajňa zaslúžila za personál, ktorí sa zákazníkovi venuje a vie vždy dobre poradiť pri výbere oblečenia a doplnkov pre malé ratolesti.

3. miesto – Major Optik – Hlavná ulica Košice

Ďalšia košická prevádzka, ktorá upútala našich inšpektorov. Zaujímavý exteriér a teda výklad predajne ohodnotili inšpektori ako naozaj zaujímavý. Maximálne využitie plochy využili majitelia nie je vo výklade, ale aj v samotnej predajni. Nájdete tu rozdelenie okuliarov podľa značiek či využitia. Ako bonus je určite aj služba vyšetrenie zraku, čo dodáva predajni komplexnosť.

Zdroj a foto: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Partneri projektu