Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac máj 2023

Uhorková sezóna sa projektu Visa Slovak Top Shop netýka. Inšpektori stále navštevujú a hodnotia prevádzky na Slovensku, mnohé na základe vašich tipov. Víťazom za mesiac máj 2023 a zároveň piatym finalistom projektu je prevádzka SMART LIGHT v Bratislave.

 

1. Miesto – SMART LIGHT, Pestovateľská ulica 4314/8, Bratislava

Špecializovaná predajňa svietidiel SMART LIGHT určite patrí medzi prevádzky, ktoré poskytujú zákaznícky zážitok. Májové prvé miesto si zaslúžili právom, najmä za zaujímavý koncept. SMART LIGHT totiž nie je bežná predajňa, kde si len tak prídete kúpiť novú nočnú lampu, či svetlo do obývačky. Už pri vstupe sa môžete tešiť na jedinečný dizajn prevádzky. Následne sa vás ujme predajca – profesionál, ktorý vás prevedie nádherným svetom svietidiel a splní vašu predstavu o dokonalom osvetlení pre váš domov, prácu, či záhradu. Nájdete tu profesionálny prístup a dizajnové svietidlá, ktoré vám vytvoria dokonalé prostredie presne tam, kde potrebujete.

Foto: Visa Slovak Top Shop

2. Miesto – MEMENTO, Hlavná 1, Košice

Vitajte v svete vôní. Košická predajňa MEMENTO rozhodne prebudí vaše zmysly. Nádherné luxusné vône do interiéru, sviečky, difuzéry aj parfumy. To všetko tu nájdete v príjemnom prostredí predajne, ktorá rozhodne patrí medzi tie výnimočné. Naši vyškolení inšpektori ohodnotili predajňu vysokými známkami najmä za interiér a uloženie tovaru. Predajňa je totiž nielen pastvou pre oči, ale aj pre čuchové bunky. Takže či už hľadáte luxusný darček alebo chcete prevoňať váš domov, MEMENTO v Košiciach určite stojí za návštevu.

3. Miesto – LEXUS, Prešovská cesta 79, Košice

A tretie miesto za mesiac máj putuje opäť do metropoly východu. Showroom vozidiel LEXUS obdržal od našich inšpektorov skvelé hodnotenie a v celkovom skóre 3. miesto. Predajňa obstála vo všetkých kritériách, ale určite vyššiu známku získala najmä za krásny dizajnový exteriér. Ak máte radi autá, určite vám odporúčame tento luxusný showroom navštíviť. Zážitok budete mať zaručený.

Titulárnym partnerom projektu Visa Slovak Top Shop 2022 je spoločnosť Visa. Partnermi sú spoločnosti Sencor, MORIS design. Mediálni partneri: časopis instore Slovakia a portál Retailmagazin.sk. Tipy na zaujímavé prevádzky posielajte na e-mail nominacia@slovaktopshop.sk.

Zdroj a foto: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu