VIVA BILLA

1. predajňa VIVA BILLA na OMV v Bratislave

Všetko na jednom mieste. OMV a BILLA prinášajú na čerpacie stanice čerstvé a kvalitné potraviny.  Prvá predajňa VIVA BILLA sa otvorila 2. mája v Bratislave na Hečkovej ulici, postupne pribudnú ďalšie prevádzky.

Koncept OMV Vivo nahrádza VIVA BILLA

Zákazníci OMV si počas tankovania môžu vybaviť plnohodnotný nákup potravín
Sortiment sa v spolupráci s reťazcom BILLA rozšíri o výrobky každodennej potreby
Zákazníci OMV môžu teraz natankovať a vybaviť svoje nákupy na jednom mieste. OMV v rámci spolupráce s reťazcom BILLA rozširuje sortiment vo svojich obchodoch na vybraných čerpacích staniciach aj o výrobky každodennej potreby.

Spoločnosť tak naďalej rozširuje svoj koncept poskytovania kvalitnej starostlivosti a služieb pod jednou strechou. Čerstvé a kvalitné potraviny nájdu zákazníci v prvej pripravovanej predajni VIVA BILLA na čerpacej stanici OMV na Hečkovej ulici v bratislavskej Rači. V budúcnosti pribudnú ďalšie.

VIVA BILLA OMV Hečkova
VIVA BILLA OMV Hečkova

Pohonné hmoty aj denný nákup

„Veľmi intenzívne vnímame potreby našich zákazníkov a je zrejmé, že pre nedostatok času vzniká trend návratu k menším formátom predajní. To platí obzvlášť pre účely rýchleho denného nákupu na doplnenie najnutnejších potravín. Čerpacie stanice už dávno nie sú len miestom, kde si zákazníci doplnia palivo a odídu. Zmenili sa na miesta s komplexnou ponukou služieb práve preto, aby sme našim zákazníkom boli vždy po ruke. Aby sme dokázali garantovať širší sortiment, špičkovú kvalitu, každodennú čerstvosť a zároveň prijateľné ceny potravín, spojili sme svoje sily s obchodným reťazcom BILLA. Na čerpacích staniciach OMV VIVA BILLA si odteraz zákazníci vďaka tejto spolupráci budú vedieť vyriešiť už aj svoj denný nákup potravín. Veríme, že vďaka tomu našim zákazníkom opäť trochu uľahčíme každodenné povinnosti a ušetríme trochu drahocenného času,“ vysvetľuje Michal Kubinec, Retail Manager OMV Slovensko.

„Naši zákazníci si značku BILLA spájajú s kvalitnými a čerstvými potravinami a preto k nim chceme byť ešte bližšie. Úspešne sme nadviazali spoluprácu s OMV a do nových prevádzok VIVA BILLA budeme dodávať kvalitné potraviny zo sortimentu ako ovocie, zelenina, pečivo či mliečne a mäsové výrobky,“ hovorí Arnd Riehl, generálny riaditeľ BILLA Slovensko.

Za nákupy v nových predajniach VIVA BILLA budú môcť zákazníci naďalej zbierať bonusové body a premeniť ich za desiatky rôznych tovarov a služieb.

Nový koncept predajne je súčasťou nepretržitých inovácií, ktoré OMV prináša v snahe poskytovať kvalitné služby. Čerpacie stanice OMV sú miestom, kde možno nielen natankovať kvalitné palivo OMV MaxxMotion. Zákazníci si tu môžu kúpiť elektronické diaľničné známky, vyzdvihnúť balík, či zakúpiť lístky na kultúrne a športové podujatia. Neustálymi zmenami k lepšiemu prechádza aj gastronomický sortiment, ktorý vodičom na cestách ponúka kvalitné občerstvenie i kávu.

Zdroj a foto: OMV

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu