Action otvára obchod v Bytči

Šestnásta predajňa Action je prvou v Bytči a druhou v Žilinskom kraji. Action, najrýchlejšie rastúci nepotravinový diskontný reťazec v Európe, otvoril koncom februára novú predajňu v Bytči. Necelý rok po otvorení prvého obchodu v Bratislave má tento reťazec na Slovensku už 16 predajní.

Action už aj v meste Bytča

Od štvrtka 29. februára sa môžu obyvatelia a návštevníci Bytče tešiť na  6 000 kvalitných výrobkov zo 14 produktových kategórií (od hračiek a náradia cez záhradkárske potreby až po DIY a trvanlivé jedlo) za nízke ceny. V Action sa 150 produktov každý týždeň obmieňa, pričom viac než 1 500 položiek stojí menej než jedno euro a priemerná cena všetkých výrobkov nedosahuje ani 2 eurá.

Ako popredný diskontný reťazec cíti Action zodpovednosť za neustále zlepšovanie kvality svojich výrobkov a dodávateľských reťazcov, a to znižovaním uhlíkovej stopy a presadzovaním princípov obehového hospodárstva. Až 94 % drevených a 100 % bavlnených produktov v predajniach Action má udržateľný pôvod. Cieľom reťazca je, aby v roku 2024 mali všetky drevené produkty certifikáty pôvodu.

Priestranná a ľahko dostupná predajňa v Bytči má rozlohu 723 metrov štvorcových. Nachádza sa v OC Klokan, zamestnáva 17 kolegov a bude otvorená každý deň od 8:00 do 20:00.

Prvá predajňa bola otvorená pred rokom

„Približne pred rokom sme otvorili náš prvý slovenský obchod a na konci februára ich máme už šestnásť. Na tento úspech sme patrične hrdí. Vidíme, že slovenskí zákazníci si Action obľúbili, a preto chceme na tomto trhu ďalej expandovať,“ povedal Boyko Tchakarov, regionálny riaditeľ Action pre Rakúsko, Českú republiku a Slovensko. „Základom tohto úspechu je neuveriteľné nasadenie našich kolegov. Chcem im preto poďakovať za ich skvelú prácu,“ dodáva Boyko Tchakarov.

Action otvoril svoju prvú predajňu na Slovensku 2. marca 2023 v bratislavskom nákupnom centre OC Danubia.  Začiatkom marca si teda pripomenul prvé výročie svojho pôsobenia na trhu. Diskont prevádzkuje aj distribučné centrum pri Bratislave, ktoré bolo otvorené v roku 2021, a zásobuje predajne reťazca na Slovensku, Rakúsku a v Nemecku.

Zdroj a foto: Action

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu