Action otvoril novú predajňu v Spišskej Novej Vsi

Action, najrýchlejšie rastúci nepotravinový diskontný reťazec v Európe, otvoril na Slovensku svoj ôsmy obchod. Nachádza sa v Spišskej Novej Vsi a po nedávno otvorenej predajni v Michalovciach pôjde o druhý obchod tohto reťazca v košickom regióne.

Diskont ponúkne vyše 6000 výrobkov

Obyvatelia a návštevníci Spišskej Novej Vsi sa môžu tešiť na unikátnu ponuku 6 000 kvalitných výrobkov zo 14 produktových kategórií (od hračiek a náradia cez záhradkárske potreby až po DIY a trvanlivé jedlo) za tie najnižšie ceny. V predajniach Action zákazníci nájdu vždy prekvapivý sortiment – 150 produktov sa každý týždeň obmieňa. Viac než 1 500 produktov stojí menej než jedno euro a priemerná cena všetkých výrobkov nedosahuje ani 2 eurá.

Action sprístupňuje udržateľnosť každému. Ako líder medzi diskontmi cíti reťazec zodpovednosť za neustále zlepšovanie kvality svojich produktov a dodávateľských reťazcov, a s tým súvisiace znižovanie emisií CO2. Action dbá na elimináciu uhlíkovej stopy a presadzovanie cirkulárneho hospodárskeho modelu. Až 92 % drevených a 90 % bavlnených produktov pochádza z udržateľných zdrojov. Do roku 2024 chce reťazec dosiahnuť, aby sa 100 % týchto produktov vyrábalo udržateľne.

Nový Action v Spišskej Novej Vsi

„Na Slovensku expandujeme rýchlym tempom a máme ambíciu predstaviť náš unikátny model čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Predajne Action sa tešia veľkej obľube, a preto sme radi, že do Spišskej Novej Vsi môžeme priniesť okrem nových pracovných príležitostí aj širokú ponuku výrobkov za tie najnižšie ceny,“ povedal Sławomir Nitek, regionálny riaditeľ Action pre Poľsko, Českú republiku, Slovensko a Rakúsko.

Action má na Slovensku distribučné centrum už od roku 2021. Z blízkosti Bratislavy zásoboval rakúske a nemecké predajne, pričom od marca 2023 sa k nim pridávajú aj tie slovenské.

Reťazec zamestnáva 68 000 ľudí v 2 200 predajniach naprieč Európou. Len v rokoch 2021 a 2022 sa do jeho tímu pridalo 5 750 nových zamestnancov. Obchod v Spišskej Novej Vsi s rozlohou 960 metrov štvorcových zákazníci nájdu na adrese Medza 15 a bude otvorený každý deň od 8:00 do 20:00.

Zdroj a foto: Action

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Partneri projektu