OBI otvoril novú predajňu Liptovskom Mikuláši

. PNajväčšia sieť hobbymarketov OBI otvorila dnes v Liptovskom Mikuláši svoju 17 predajňu na Slovensku. Po prvýkrát sa zákazníkom predstavuje netradične – novou fasádou a materiálmi, ktoré sú citlivo zakomponované do okolitého prostredia.

 

Novootvorená predajňa zaujme nielen svojim zovňajškom, ale aj konceptom usporiadania predajne podľa najnovších DIY trendov, ktorý spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby zákazníka.

Pri rekonštrukcii svojej novej predajne spoločnosť OBI po prvýkrát upustila od tradičného farebného konceptu fasády v oranžovej a sivej farbe. Prednosť dala drevenému dekóru a materiálom, ktoré rešpektujú okolitú zástavbu a verejný priestor v centre mesta. Na predajnej ploche 7178 m2 zákazník nájde moderne a zrozumiteľne usporiadaný široký sortiment DIY výrobkov a množstvo ďalších benefitov.

OBI
Ing. Ján Blcháč, primátor mesta Liptovský Mikuláš (vpravo) – preberá symbolický šek v hodnote 5000 EUR od Ľudovíta Gášpara, regionálneho manažéra predaja OBI Slovakia s.r.o.

Nákup online ale aj v predajni

Nákupy cez internet sa aj v OBI tešia čoraz väčšej obľube. Veľkú časť sortimentu, viac ako 130.000 výrobkov, si vie zákazník objednať pohodlne cez Onlineshop s doručením priamo domov. Zákazníci radi využívajú aj službu Rezervuj a Vyzdvihni, kedy si môžu z portfólia viac ako 100.000 výrobkov rezervovať tovar v pohodlí domova a následne vyzdvihnúť priamo v predajni.

„Aj keď sme v online predaji zaznamenali významný rast a naše postupy a video návody sú domácimi majstrami aj DIY nadšencami stále viac vyhľadávané a žiadané, prioritou zostávajú služby a poradenstvo v predajniach a priamy kontakt so zákazníkmi. Sme preto radi, že už po šiestich rokoch od vstupu na slovenský trh otvárame našu sedemnástu predajňu,“ hovorí Ľudovít Gášpar, regionálny manažér predaja OBI Slovakia.

Oddelenie záhrady OBI
Oddelenie záhrady OBI

DIY v ženskom rode

DIY už dávno nie je len „mužská záležitosť. Novootvorená predajňa v Liptovskom Mikuláši je šiestou prevádzkou, ktorú vedie žena. OBI je stabilná firma, ktorá podporuje diverzitu a vytvára rovnaké pracovné príležitosti pre všetkých. Zo súčasných 1100 zamestnancov na Slovensku, tvoria ženy 48% a podobné zastúpenie je aj v prípade vedúcich pozícií – 46%.

„Teším sa, že v našej OBI rodine môžeme privítať ďalších 48 nových kolegov. Pripravili sme pre nich moderný pracovný priestor, v ktorom sa budú cítiť bezpečne a pohodlne. A verím, že rovnako ho budú vnímať aj naši zákazníci“,  dodáva Ľudovít Gášpar.

Zdroj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu