Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac september

V mesiaci september 2022 obsadila prvé miesto v súťaži Visa Slovak Top Shop rozšírená prevádzka Decathlon v zóne Pharos v Bratislave. Na druhom mieste sa umiestnila remodelovaný obchod dm drogerie markt a na treťom športový obchod Endorphine Republic.

1. Miesto – Decathlon, zóna Pharos, Bratislava

Prvé miesto za mesiac september si vybojovala predajňa športových potrieb Decathlon v bratislavskom Pharose. Predajňa prešla rekonštrukciou a rozšírením, má viac ako 5400 m². Tým zároveň dosiahla prvenstvo a je najväčšou športovou predajňou Decathlon na Slovensku. Pribudli nové ihriská, expo zóny, športoviská, nabíjacie stanice pre elektromobily, vegetačná strecha či výsadba zelene. Už pred obchodom nájdete rôzne športové zóny, od ihriska pre futbal, tenis, lezeckú stenu, či ihrisko pre deti. V predajni si môžete vyskúšať takmer všetky športové potreby, ktoré obchod ponúka. Nájdete tu potreby pre vyše 55 druhov športov. Či si chcete vyskúšať lopty, kolobežky,
zaskákať na trampolíne, zacvičiť na fitness náradí alebo zaboxovať v ringu, všetko je dovolené. A keď sa rozhodnete, že si niečo kúpite, zaplatiť môžete aj na samoobslužnej pokladni. Samozrejme, personál stretnete na každom kroku, rád vám poradí.

2. Miesto – dm drogerie markt, OC Eurovea, Bratislava

Druhé miesto získala predajňa dm drogerie markt Eurovea. Táto predajňa prešla menšou revitalizáciou. Nájdete tu všetko potrebné. Orientácia v predajni je úplne jednoduchá a ak by ste predsa nenašli to, čo potrebujete, poradia vám vždy veselé, milé a ochotné predavačky. Práve za prístup personálu získala predajňa v hodnotení najviac bodov. Nájdete tu detský kútik, čo ocenia najmä mamičky. Aj dm-ka myslí „zeleno“, súčasťou predajne je možnosť využiť plniacu stanicu, kde si pri prvom načapovaní zakúpite nádobu na drogériu, ktorú si potom už len nosíte so sebou pri ďalších nákupoch. Už máte svoju bonusovú kartu plnú výhod?

3. Miesto – Endorphin Republic, OC Bory Mall, Bratislava

Endorphin Republic Bory Mall získala za mesiac september v súťaži Visa Slovak Top Shop 2022 tretie miesto. Prémiový šport shop a servis bicyklov je určený pre náročnejších. Nájdete tu bicykle, lyže, bežecké a outdoorové vybavenie. Predajňa je zameraná najmä na dizajn a technológie, takže určite tu nájdete rôzne vychytávky. Pýchou je aj servis bicyklov a profesionálne komplexné služby pre športovcov. Ak ste ešte len začiatočník, vo všetkom vám poradí odborný personál. Tu sa určite každému vášnivému športovcovi rozbúši srdce a vyplaví do krvi hormón šťastia – endorfín.

Zdroj: Visa Slovak Top Shop, Foto: Ocenené prevádzky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu