Odovzdanie ceny MTBIKER

Odovzdávanie ocenenia v prevádzke MTBIKER

Predajňa MTBIKER získala 1. miesto za mesiac marec. Nachádza sa v rekonštruovanej historickej budove Pradiareň 1900 na  Svätoplukovej ulici 2 v Bratislave.

Unikátna predajňa a showroom MTBIKER

MTBIKER patrí medzi najnavštevovanejšie cyklistické portály na svete, v regióne V4 je dokonca najväčším portálom. Vznikol v roku 1998 ako prvý na Slovensku a dnes sa teší rastúcej komunity vyše 200 000 bikerov. Navyše od roku 2014 prevádzkuje e-shop a  v roku 2016 otvoril MTBIKER centrum v Hrádku. Od apríla 2021 víta zákazníkov aj veľmi pôsobivý showroom a výdajné miesto na Svätoplukovej ulici v Bratislave v historickej budove Pradiarne 1900. Showroom spojený s predajňou a servisom sa umiestnil za mesiac marec na prvom mieste v súťaži kamenných prevádzok Visa Slovak Top Shop 2022. Cenu za titulárneho partnera súťaže odovzdal Martin Hainzl z Visa.

„Veľmi si vážime ocenenie našej kamennej prevádzky v Bratislave, ktorá sa nachádza v historickej budove Pradiareň 1900 na Nivách. Snažíme sa, aby náš showroom nielen vyzeral reprezentatívne, ale aby najmä slúžil našim zákazníkom ako odberné miesto pre ich objednávky, servisné stredisko pre ich bicykle a miesto, kam si kedykoľvek môžu prísť po radu. Naším cieľom je podporovať cyklistiku a pomáhať našim zákazníkom užívať si bicyklovanie najviac ako je to možné,“ povedal pri príležitosti odovzdania ocenenia Jakub Dudík, Marketing Director, MTBIKER & MTHIKER.

Priestor pôsobí ako galéria. Biely industriálny interiér v kombinácií s vystavenými kúskami pôsobí neobyčajne. Zároveň usporiadanie tovaru je na vysokej úrovni. V predajni nájdete bicykle pre všetky vekové kategórie, oblečenie a príslušenstvo. Opravu vášho bicykla môžete sledovať v otvorenom priestore servisu, termín je možné rezervovať si aj online. MTBIKER poskytuje dokonalé čistenie bicykla, pri vstupe ponúka stojany na odloženie, ale je zároveň možné odložiť si bicykel aj v predajni.

Zdroj a foto: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Partneri projektu