Potraviny Od Našich

Odovzdávanie ocenenia v prevádzke Potraviny Od Našich

Víťazom Visa Slovak To Shop 2022 za mesiac január sa stali jediné potraviny svojho druhu, nachádzajúce sa ďalej od mestského ruchu – v Devíne. Potraviny Od Našich sú otvorené pre registrovaných zákazníkov aj mimo otváracích hodín ako samoobslužná predajňa. 

Unikátna predajňa s vinotékou

Už pri vstupe víta zákazníkov Jarvis, ktorý vás vpustí do predajne na základe zosnímania tváre. Jarvis má prehľad o nákupoch, spotrebe potravín, poradí pri aj výbere online. Profesionálny personál pripraví čerstvú, lahodnú kávu. Potraviny majú zároveň svoju vlastnú pekáreň. Vinotéka v potravinách? Žiadny problém! Zveziete sa do nej výťahom, pričom vás uvedie dokonca someliér. Vyberáte z pekných vín zo všetkých kútov sveta. Svoj nákup si potom môžete odviezť na zdieľanom aute caresher, bicykli či kolobežke alebo si ho jednoducho dať doručiť domov. Darčeky, zľavy a mnoho ďalších extra služieb môže využiť každý registrovaný zákazník.

Potraviny Od Našich
Potraviny Od Našich: Vľavo manažérka projektu Jana Šmondrková, vpravo Ľubica Gubová, Country Lead Visa pre Slovensko

Kombinácia high-tech a poctivých potravín

„Z hľadiska Visa ako technologickej spoločnosti oceňujeme najmä použitie technológií a inovácií v predajni „Od našich“. Ich prepojenie s pocitom domácej atmosféry je urobené veľmi prirodzene a nenásilne a z každého detailu vidno, že je to zásluhou ľudí, ktorí svoju prácu robia na najvyššej úrovni. Veľmi fandím ľuďom, ktorí majú chuť a nápady posúvať klientsky zážitok pri nakupovaní do nových sfér. Kombinácia high-tech samoobslužnej predajne s domácim pečivom, nátierkami a koláčikmi, ktoré sa rozplývajú na jazyku je v tomto prípade dokonalá,“ uviedla pri príležitosti odovzdania Ľubica Gubová, Country Lead Visa pre Slovensko.

Potraviny Od Našich Tím prevádzky Ptraviny Od Našich a tím Visa Slovak Top Shop

Potraviny Od Našich
Potraviny Od Našich

Zdroj a foto: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu