FRESH Labaš - pomoc pre Ukrajinu

Potraviny FRESH posielajú materiálnu pomoc

Už 26. februára vyslali Potraviny FRESH prvé auto s takmer 14 tonami pomoci smerom k východnej hranici.  Spolupracovali s organizáciou Úsmev ako dar.
FRESH je slovenská sieť predajní potravín, za ktorou je rodina Labašovcov. Okrem maloobchodu prevádzkuje Labaš aj veľkoobchody. Sieť FRESH podporuje slovenských výrobcov, zdravý obsah produktov a bio-potraviny. Zákazníkom ponúka široký výber produktov privátnych značiek, a to vo viac ako 800 prevádzkach po celom Slovensku, najmä však na východe krajiny.  Väčšina obchodov funguje formou franšízingu.
Labaš - FRESH
Labaš – FRESH – Materiálna pomoc pre Ukrajinu
Na oficiálnej stránke na sociálnej sieti Facebook reťazec píše: „Ďakujeme nášmu kolegovi, ktorý neváhal a sadol za volant. Ďakujeme všetkým, ktorí nám priali šťastnú cestu. 19:30 nám prišla fotka od kolegov, že sú v poriadku a cestujú naspäť domov. S pomocou nekončíme. V najbližších dňoch posielame ďalšie auto pomoci. Veľká vďaka patrí predovšetkým nášmu kolegovi Jankovi a Úsmev ako dar Tím FRESH“
Prvého marca opäť vyrazil šofér Jano k ukrajinským hraniciam.  Tentokrát viezol 13 ton pomoci k tým, ktorí to teraz od nás potrebujú najviac. Zároveň slovenský reťazec vyzval fanúšikov, aby pomohli príspevkom na transparentný účet zriadený združením Úsmev ako dar – SK8409000000005184949191. Žiaľ pod statusmi sa prejavila aj frustrácia mnohých obyvateľov chudobnejších regiónov, ktorí sami pociťujú nedostatok záujmu a podpory zo strany štátu, EÚ alebo zamestnávateľov.
Labaš - FRESH - Pomoc pre Ukrajinu
Pomoc pre ľudí postihnutých vojenským konfliktom 
Zdroj a foto: FRESH, Labaš, sociálne siete LinkedIn a Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu