Spoločnosť LPP otvorila 100. predajňu na Slovensku

Spoločnosť LPP Slovakia otvorila 100. predajňu u nás. Ide zároveň o 43. obchod Sinsay na Slovensku. Nachádza sa v OD Prior v Považskej Bystrici.

 

LPP Slovakia si v roku 2023 udržala ziskovosť

Spoločnosť LPP Slovakia, s.r.o. v roku 2023 intenzívne investovala do rozšírenia svojej predajnej siete značky Sinsay vo viacerých mestách, a to v súlade so stratégiou firmy. Investície, dopad inflácie na náladu spotrebiteľov, náklady spoločnosti spolu s poklesom tržieb o 2 % sa podieľali na poklese zisku spoločnosti o 30% na 2,521 mil. EUR. Vďaka efektívnym výdavkom, premysleným investíciám a dôraznej disciplíne v oblasti nákladov a tiež efektívnemu využívaniu mobilných aplikácií v značkách Reserved a Sinsay sa podarilo udržať spoločnosť opäť ziskovú. Pripravila si tak skvelú východiskovú pozíciu pre investície do ďalšej expanzie v už prebiehajúcom roku 2024.

Podobne ako v minulom roku je pre LPP Slovakia dôležité rozšírenie predajnej siete značky Sinsay v menších mestách. Spoločnosť plánuje v roku 2024 rozšíriť svoju predajnú sieť o približne 30 nových prevádzok značky Sinsay a tiež značiek Cropp, House a Mohito. Zároveň investuje do nových konceptov a modernizácií napríklad prevádzok značky Reserved v Banskej Bystrici a Bratislave.

Intenzívna expanzia značky Sinsay bude pokračovať

„V roku 2024 bude pokračovať expanzia značky Sinsay a ďalšie investície do maloobchodných prevádzok, ale aj zlepšenie procesov na prevádzkach a efektivity e-commerce. Implementujeme aplikáciu značky Mohito a tiež zlepšujeme ponuku našich značiek. Cieľom je výraznejšie zvýšiť tržby a zisk spoločnosti, avšak v súlade zo zásadami udržateľnosti a spoločenskej zodpovednosti,“ uviedol pre instore Slovakia Patrik Čanecký, konateľ LPP Slovakia, s.r.o.

Ako nám ďalej prezradil, ďalšiu prevádzku Sinsay otvárajú začiatkom júla 2024 vo Forume Poprad , následne v Aquario Nové Zámky a v Shopping Palace Bratislava.

Zdroj a foto: LPP Slovakia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu