Tesco Promenada

Tesco v Nitre otvára už tretí obchod

Po takmer roku od otvorenia supermarketu Tesco v OD Prior Nitra reťazec privíta zákazníkov v poradí už v treťom obchode v meste pod Zoborom. Nový supermarket s rozlohou vyše 1 000 m2 otvorilo Tesco 12. mája 2022 v Nitre, v nákupnom centre Promenáda.

Tretí supermarket v Nitre

Zákazníci sa môžu tešiť nielen na novinky v ponuke, ale aj inovácie, na ktoré sú v Tesco obchodoch zvyknutí, ako napríklad samoobslužné pokladne či službu Scan&Shop Mobile.

„Tesco otvorením ďalšej predajne potvrdzuje svoju dlhodobú stratégiu rozvíjať biznis na Slovensku. Chceme prinášať zákazníkom aj naďalej ich obľúbené výrobky za dostupné ceny vo všetkých regiónoch. Zákazníci sa môžu v novom supermarkete v Nitre tešiť na široký sortiment  vyše 7 000 výrobkov vrátane produktov od lokálnych dodávateľov,“ prezrádza Martin Kuruc, generálny riaditeľ Tesca na Slovensku.

Tesco v Nitre
Tesco v Nitre

Ide o tretiu predajňu reťazca v meste pod Zoborom. Tesco v Nitre prevádzkuje od roku 1999 aj prvý hypermarket otvorený na Slovensku. Od júna minulého roka  sa z neho stal supermarket. Nachádza sa vo vynovenom OD Prior.

Nový supermarket Tesco sa nachádza na prízemí nákupného centra Promenáda na nábreží rieky Nitra. Obchod bude otvorený sedem dní v týždni od pondelka do nedele od 7.00 hod. do 21.00 hod. Lokalita je dostupná pre návštevníkov peši, autom, MHD aj bicyklom. Zákazníci môžu parkovať v podzemnej garáži centra Promenáda.

Tesco - ovocia a zelenina
Tesco – ovocia a zelenina

V ponuke novej predajne Tesco budú okrem kvalitných čerstvých a trvanlivých potravín či grilu aj produkty  pre ľudí so špeciálnymi výživovými potrebami.

Tesco zákazníkom na Slovensku prináša najnovšie trendy v nakupovaní. Aj v novom supermarkete v nitrianskej Promenáde sú k dispozícii inovácie ako nákup so Scan&Shop – vďaka aplikácii v smartfóne – či štyri samoobslužné pokladne. Samozrejmosťou bude aj zberný automat na vrátenie plastových fliaš a plechoviek.

Tesco sa stará o komunity

Reťazec za žiadnych okolností nezabúda na komunity a podporu tých najzraniteľnejších. „Deň čo deň darujeme nepredané potraviny zo všetkých našich  predajní. Teší ma, že teraz k nim pribudne aj nový supermarket v Nitre. Vlani sme darovali takmer šesť miliónov porcií jedla pre ľudí v núdzi. Pravidelne organizujeme aj potravinové zbierky, aby sme pomohli spolu s našimi zákazníkmi. Rozdali sme viac ako milión eur na podporu komunitných projektov naprieč celým Slovenskom,“ dopĺňa Michaela Lehotská, CSR manažérka Tesca na Slovensku.

Tesco pri príležitosti otvorenia nového obchodu podporí nitrianske Divadlo A. Bagara. Z každého nákupu nad 10 eur v termíne od 12. do 14. mája 2022 daruje Tesco 1 euro na podporu divadla. „Tešíme sa, že spoločnosť Tesco sa rozhodla poskytnúť pomoc Divadlu Andreja Bagara v Nitre. Je najväčšou kultúrnou inštitúciou v Nitrianskom kraji. Posledné dva roky boli pre koronakrízu veľmi náročné, aj preto sme vďační, že prostriedky môžeme využiť na podporu predstavenia a akcie pre rodiny s deťmi,“  spresňuje koordinátorka marketingu Divadla Andreja Bagara v Nitre Hana Kocincová.

TESCO PROMENADA NITRA 2
Supermarket Tesco

Zdroj a foto: Tesco

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu