Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac apríl 2023

Visa Slovak Top Shop už pozná štvrtého finalistu za rok 2023. Je ním predajňa s kaviarňou Idylika v Martine . Na druhom mieste sa umiestnila rodinné butikové vinárstvo Tajna Vineyards & Winery, a tretie skončilo Záhradné centrum – MAX GARDEN.

 

Aprílovým víťazom súťaže Visa Slovak Top Shop sa stala predajňa kávy Idylika. Zároveň sa tak stáva štvrtým finalistom v celoročnom hodnotení. Na druhom mieste skončil multifunkčný koncept vinárstva a na treťom záhradné centrum. Všetky tri prevádzky sú zhodou okolností úzko späté s pochutinami a prírodou.

1.       Miesto – Idylika, Martin

Zaujímavý koncept spája predajňu, pražiareň kávy a kaviareň. Ak budete prechádzať okolo Martina, návštevu tohto konceptu by ste určite nemali vynechať. V priestoroch bývalej lekárne nájdete vlastné výberové pražené kávy či lahodné sypané čaje aj macerované ľadové čaje, rôzne šálky, či pochutiny a potreby pre všetkých milovníkov káv a čajov. Vychutnáte si espresso, lungo, cappuccino, batchbrew, coldbrew, V60 alebo areopress. Prevádzka si zaslúžila od inšpektorov vysokú známku nielen za jedinečný koncept, ale aj vysoko profesionálny personál. Ten vám rád odporučí kávu, ktorú si môžete kúpiť, ale tiež rovno aj ochutnať. Ku káve ešte niečo sladké, bezlepkové, a deň sa môže začať.

2.       Miesto – Tajna Vineyards & Winery, Tajná

Ak máte radi víno, pekné výhľady a romantiku, odporúčame vám navštíviť rodinné butikové vinárstvo Tajna Vineyards & Winery v nitrianskom regióne. Spojením aktivít dvoch rodín tu vzniklo naozaj príjemné prostredie, kde sa zastavil čas. Ďalej od mestského ruchu, v lone prírody nájdete doslova kúsok raja. Vo vinárstve nájdete s vkusom zariadené priestory, kde je okrem predajne aj  reštaurácia, ubytovanie a priestor pre rôzne podujatia. Tento multifunkčný koncept si vyslúžil vysoké hodnotenie za dokonalú atmosféru a pobyt tu je určite zážitkom. Tak na zdravie!

3.       Záhradné centrum – MAX GARDEN, Dunajský Klátov

Na ploche 4 000 m² v Dunajskom Klátove nájdete záhradné centrum so širokým výberom kvetín, rastlín, stromov, či potrebností do záhrady. Vystavenie tovaru vás upúta hneď na prvú. Všetko je tu pekne zoradené, usporiadané, označené, takže nič nezaskočí ani záhradkára – začiatočníka. A by ste potrebovali pomôcť s realizáciou záhrady, či vybrať strom alebo výsadbu na váš balkón, tu vám pomôže usmiaty personál v každom počasí. Sú to odborníci na pravom mieste.

Titulárnym partnerom projektu Visa Slovak Top Shop 2022 je spoločnosť Visa. Partnermi sú spoločnosti Samsung, MORIS design. Mediálni partneri: časopis instore Slovakia a portál Retailmagazin.sk. Tipy na zaujímavé prevádzky posielajte na e-mail nominacia@slovaktopshop.sk.

Zdroj: Visa Slovak Top Shop, Foto: Idylka, Tajna Vineyards & Winery, MAX GARDEN

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu