Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac február 2024

Visa Slovak Top Shop vstúpila do nového ročníka spôsobom, ktorý dokonale ladí s filozofiou  súťaže. Prevádzky sú rozličné, malé, lokálne a komunitné, ale aj väčšie, zastrešené globálnymi značkami. Kým v januári zvíťazila predajňa modranska, vo februári najviac bodov získalo Miele Experience Center.

 

1.      miesto – Miele Experience Center Bratislava – Twin City, Bratislava

Prvé miesto v mesiaci február 2024 získala exkluzívna predajňa spotrebičov Miele. Tento dizajnový priestor si získal našich inšpektorov nie len sortimentom, ale aj technickým prevedením či špičkovo vyškoleným personálom s individuálnym prístupom. Ďalšou možnosťou, ktorú tento zážitkový skvost ponúka, je detailná prehliadka kompletného sortimentu Miele. S asistenciou odborných poradcov máte možnosť si rozmanité funkcie spotrebičov priamo vyskúšať. V predajni nájdete rôzne tablety a obrazovky, ktoré vám povedia viac o funkciách, ktoré spotrebiče ponúkajú. Týmto interaktívnym spôsobom zistíte jednoducho ich parametre a výhody. Príďte nazrieť do výstavnej siene Miele, vychutnať si lahodnú kávičku z Miele kávovaru a pozrieť sa na všetky možnosti, ktoré výrobky tejto značky ponúkajú. Gratulujeme!

2.      miesto –  Ground – Logistická ulica 10, Trnava

Ak chcete zažiť príjemný zážitok z nakupovania, určite by ste mali zavítať do novo otvorenej predajne Ground v Trnave. V portfóliu predajne nájdete vybrané značky bicyklov a športového oblečenia. Čo ale neuniklo zvedavému oku našich inšpektorov je určite moderný a nadčasový priestor predajne s industriálnym vybavením. Ground ale nie je len obchodom, ale aj komunitným miestom pre cyklistov. Zaujímavosťou je aj cyklotrasa, ktorou sa dostanete priamo do predajne. A k tomu všetkému vám bude v predajni k dispozícii profesionálny personál.

3.      mmiesto  – Voňavý domov – Súľovská ulica, Košice

Nová košická predajňa ponúka vskutku voňavý sortiment. Už pri vstupe očaria vaše zmysly krásne vône, vône domova. Predajňa ponúka svojim zákazníkom oleje a parfumy do prania, bytové vône, či rôzne esencie a sviečky.  Celkový dizajn priestoru pôsobí veľmi sviežo, príjemne a pohodovo. Cítite sa tu ako v ružovom voňavom obláčiku. A ak si náhodou nebudete vedieť vybrať, ktorá vôňa je pre vás tá práva, príjemný personál vám určite rád poradí.

Zdroj: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu