Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac marec 2024

Poznáme už tretieho finalistu za tento rok! Stáva sa ním Nebbia Store v Žiline. Na druhom mieste sa umiestnila predajňa SKINBALLANS a na treťom Moja Samoška. 

 

1. miesto – Nebbia Store, Dlhá 74/85, Žilina

Všetkých nadšencov zdravého životného štýlu nadchne zaujímavý koncept predajne Nebbia. Nebbia Store v Žiline sa nachádza v Nebbia Campuse, kde nenájdete len predajňu športového oblečenia, ale aj omnoho viac. V areáli predajne je umiestnené aj workoutové ihrisko so smart skrinkami s fitness náradím, zacvičiť si tak môžete bezplatne na čerstvom vzduchu. Svoje športové kúsky oblečenia nakúpite priamo v predajni v campuse a k tomu si môžete dať lahodnú kávu so zdravým snackom. Ideálne miesto pre športové poobedie! Zaujímavý koncept, ktorý nadchol nie len našich inšpektorov. Gratulujeme!

Foto: NEBBIA

2. miesto – SKINBALLANS COSMETICS STORE, SNP 655/21, Bánovce nad Bebravou

Tento nenápadný obchodík s kórejskou kozmetikou v Bánovciach nad Bebravou očaril našich inšpektorov natoľko, že sa rozhodli udeliť mu vyššie skóre hneď v niekoľkých kategóriách. Najvyššie skóre udelili vyškolení inšpektori konkrétne vystaveniu tovaru a výbornému prístupu personálu. Predajňa je príjemná a všetky produkty majú svoje miesto. Novinky, ako aj prebiehajúce akcie, sú dostatočne komunikované a celý priestor pôsobí veľmi decentne. Ak pôjdete okolo Bánoviec a ste nadšencom kozmetiky, určite odporúčame predajňu navštíviť.

Foto: Skinballanss

3. miesto – Moja Samoška, River Park, Dvořákovo nábrežie, Bratislava

Príjemnú prechádzku popri Dunaji môžete zakončiť návštevou miestnych potravín. Potraviny Moja Samoška sú dôkazom, že aj malé miestne potraviny dokážu osloviť svojich zákazníkov a vytvoriť tak z nákupu bežných potravín príjemný zážitok. Nájdete tu nie len vkusne usporiadaný tovar, komunikované akcie, novinky a pekné vystavenia. Ale výbornou bodkou za celým nákupom bude určite komunikatívny a príjemný personál, ktorý sa postará o svojho zákazníka s profesionálnym prístupom. Bravo!

Zdroj a úvodné foto: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu