COOP Jednota Krupina otvorila v Dudinciach nový Tempo SUPERMARKET

Regionálne družstvo COOP Jednota Krupina otvorilo vo štvrtok, 14. marca 2024 zmodernizovanú predajňu. Obyvatelia aj návštevníci kúpeľného mesta nájdu v modernom priestore nový nákupný formát Tempo SUPERMARKET s najširšou ponukou čerstvých potravín, tovarov prémiovej kvality a priemyselného tovaru, najmä od slovenských producentov.

 

Nový Tempo SUPERMARKET sa nachádza v centre Dudiniec

Nový Tempo SUPERMARKET sa nachádza v centre Dudiniec na Okružnej 130. Regionálne družstvo COOP Jednota Krupina situovalo zmodernizovanú predajňu do priestorov svojho bývalého supermarketu. Preradením do vyššieho nákupného formátu pokračuje regionálne družstvo v rozšírení rodiny Tempo supermarketov, ktoré v priebehu dvoch rokov pribudli aj v Banskej Bystrici, v Detve a v Krupine.

„Som rád, že sa nám vo veľmi krátkom čase podarilo zrekonštruovať našu predajňu v Dudinciach. V tomto kúpeľnom meste, ktoré sa nachádza neďaleko nášho sídla v Krupine máme dlhú tradíciu a pôvodná predajňa supermarketu si našla svojich stálych a verných zákazníkov medzi obyvateľmi mesta a okolia, ale aj medzi návštevníkmi a turistami,“ povedal Jozef Vahančík, predseda predstavenstva COOP Jednota Krupina.

Rozšírenie predajnej plochy a ekologicky šetrné vybavenie

Rekonštrukčné práce na budove sa dotkli interiéru aj exteriéru budovy. Medzi najvýznamnejšie zmeny patrí najmä plocha predajne, ktorá dosahuje viac ako 500 metrov štvorcových. Budova dostala novú fasádu a v priebehu nasledujúcich týždňov pre zákazníkov pribudnú aj nové parkovacie možnosti. Vnútorné priestory predajne prešli výraznou vizuálnou zmenou s použitím drevených dekoračných prvkov. Tempo supermarket v Dudinciach je vybavený bezbariérovým vstupom, novým ekologicky šetrným vybavením, elektronickými cenovkami, špeciálnym osvetlením, samoobslužnými pokladnicami, ale aj interiérovým rádiom. Samozrejmosťou je aj zálohový automat na automatizovaný zber sklenených a plastových fliaš a plechoviek.

Bohatý sortiment a podpora slovenskej produkcie

Najzásadnejšou zmenou nového Tempo supermarketu v Dudinciach je rozšírenie sortimentu. Predajňa ponúkne už od prvého týždňa viac ako 6 100 druhov tovarov, z ktorých väčšina pochádza od slovenských producentov. Novinkou je pekárnička na prípravu dopekaného pečiva, ale aj Tchibo kútik s ponukou kávy, ale aj oblečenia, dekorácií a doplnkov do domácnosti. Počas otvorenia bolo pre zákazníkov  pripravené prekvapenie v podobe darčeku k nákupu, ochutnávky obľúbených výrobkov, ale aj špeciálna akciová ponuka. Nový Tempo supermarket bude pre zákazníkov otvorený od pondelka do piatku, od 6:00 do 19:00. Cez víkendy bude predajňa otvorená najmä v dopoludňajších hodinách, v sobotu od 6:00 do 13:00 a v nedeľu od 7:00 do 12:00.

„Chcem sa poďakovať našim obchodným partnerom, kolegom a kolegyniam z družstva a personálu predajne, ktorí už od prvých dní roka usilovne pracovali na dnešnom výsledku práce. Nový Tempo supermarket v Dudinciach svojim vybavením napĺňa všetky predpoklady modernej predajne v 21. storočí. Verím, že obchod v tomto malebnom kúpeľnom meste chytí správne tempo už od začiatku a zamestnaneckému kolektívu prajem veľa spokojných zákazníkov.“ doplnil J. Vahančík.

Zdroj a foto: COOP Jednota Krupina

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu