Action otvára 20. predajňu. Nachádza sa v Nitre.

Action, rýchlo rastúci nepotravinový diskont, otvoril vo štvrtok 13. júna už dvadsiatu predajňu na Slovensku. Nachádzať v Nitre a v OC Mlyny na Štefánikovej triede. Ide o druhý obchod reťazca v tomto krajskom meste.

 

Ponuka viac ako 6000 výrobkov

Zákazníci sa môžu tešiť na ďalšiu predajňu s ponukou 6 000 kvalitných výrobkov zo 14 produktových kategórií (od hračiek a náradia cez záhradkárske potreby až po DIY a trvanlivé jedlo) za nízke ceny. V Action sa 150 produktov každý týždeň obmieňa, pričom viac než 1 500 položiek stojí menej než jedno euro a priemerná cena všetkých výrobkov nedosahuje ani 2 eurá.

Ako popredný diskontný reťazec cíti Action zodpovednosť za neustále zlepšovanie kvality svojich výrobkov a dodávateľských reťazcov, a to znižovaním uhlíkovej stopy a presadzovaním princípov obehového hospodárstva. Až 94 % drevených a 100 % bavlnených produktov v predajniach Action má udržateľný pôvod.

Rýchla expanzia na Slovensku

„Obyvatelia a návštevníci Nitry si náš koncept obľúbili, a preto som veľmi rád, že v tomto meste otvárame už druhú predajňu. Zároveň ide o náš dvadsiaty obchod na Slovensku, čo svedčí o tom, že na slovenskom trhu sa nám darí dobre etablovať,“ povedal Boyko Tchakarov, generálny riaditeľ Action na Slovensku. „Za našu rýchlu expanziu vďačíme jednak podpore našich zákazníkov, ale tiež skvelému nasadeniu našich tímov,“ dodáva.

Míľnik dvadsiatich predajní Action dosiahol len za rok a štvrť od vstupu na slovenský trh. Prvý obchod otvoril v Bratislave v marci 2023 a odvtedy sa reťazec rozrástol naprieč celou krajinou.

Nový obchod v Nitre je dobre dostupný verejnou dopravou a návštevníkom ponúkne dostatok parkovacích miest. Disponuje nákupnou plochou s rozlohou 914 metrov štvorcových a zamestná 21 ľudí na plné aj čiastočné pracovné úväzky. Predajňa bude otvorená každý deň od 9:00 do 21:00.

Zdroj a foto: Action

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu