dm v Rači na Rudroffovej ulici – Rínok Rača je otvorená

V prvý novembrový piatok otvorila dm svoju ďalšiu predajňu v Rači na Rudroffovej III. 10441, v projekte Rínok Rača. Otvorenie bolo opäť spojené s podporou vybraného projektu lokálneho občianskeho združenia. Tentoraz Združenia na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v Slovenskej republike.

dm opäť podporila lokálnu komunitu

Združenie drogéria podporila finančným príspevkom. A to vo výške 30 % z obratu novej predajne z prvého dňa jej otvorenia. Ten bol 11 350 eur a bol realizovaný 641 zákazníkmi. Združeniu tak putovala suma 3 405 eur. Bude použitá na jeho činnosť, ktorej cieľom je pomoc so začlenením ľudí s mentálnym postihnutím do spoločnosti. Symbolický šek na darovanú sumu odovzdala Mária Mikušová, regionálna manažérka dm drogerie markt. Šek putoval do rúk Ivete Mišovej, riaditeľke Združenia na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím.

„Pri príležitosti otvorenia novej predajne v mestskej časti Bratislava-Rača sme sa rozhodli podporiť lokálnu komunitu. Dlhodobým cieľom našej spoločnosti je pôsobiť príkladne v našom okolí, preto sme 30 % obratu z prvého dňa otvorenia darovali na podporu Združenia na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím. Toto združenie zoskupuje ľudí s mentálnym postihnutím a pomáha im zaradiť sa do bežného života. Vytvára priestor na spoločné stretnutia a aktivity, aby boli rešpektovaní ako plnohodnotné osobnosti a viedli kvalitný život,“ povedala Mária Mikušová, regionálna manažérka dm drogerie markt.

Chcú žiť s nami, nie vedľa nás

Iveta Mišová, riaditeľka Združenia na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím, dodáva: „Ďakujeme dm drogerie markt Slovensko za to, že spája komunity a dáva svojim zákazníkom možnosť podporiť takú krásnu myšlienku, akou je venovanie percent z obratu novootvorenej predajne tým, ktorí to potrebujú a často si nevedia pomôcť sami. Veľmi si vážime, že si dm činnosť nášho Združenia na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v SR všimla a rozhodla sa nás podporiť. Naša vďaka však patrí nielen dm, ale aj všetkým Račanom, ktorí prišli do novej predajne v zóne Rínok počas prvého dňa a venovali tak 30 % zo svojho nákupu práve nášmu združeniu. Aj vďaka dm tak môžeme napredovať  vo svojich cieľoch a začleňovať ľudí s mentálnym postihnutím do spoločnosti. Ľudia s mentálnym postihnutím sú iní, no nie horší. Chcú žiť s nami, nie vedľa nás.“

Nová predajňa je otvorená denne od 9. do 20. hodiny. Na privítanie si pre zákazníkov v prvé tri dni po otvorení dm-ka pripravila 10-násobné body za celý nákup.  Teda zákazníci ich získali po predložení zákazníckej karty pri každom nákupe v novej predajni. Pre všetkých zákazníkov boli v deň otvorenia pripravené k nákupu aj sprchovací gél z radu značky dm Balea a permanentná taška.

Zdroj a foto: dm drogerie markt

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu