Koncept Ketris – prírodný interiér s moderným šmrncom

Predajňa Ketris s dvoma poschodiami ponúka potreby pre chovateľov zvierat aj pre milovníkov jazdectva, čo odráža aj samotný interiér predajne od MORIS design. Cieľom konceptu bolo vytvoriť funkčný moderný interiér, ktorý práve zodpovedá charakteru tohto segmentu.

Prehľadne usporiadaný sortiment v Ketris

Dve poschodia plné vybavenia nielen pre chovateľov zvierat, ale aj pre nadšencov do jazdectva. Tí v predajni nájdu všetko – od jazdeckého oblečenia až po postroje. Praktické usporiadanie predajne, prehľadné rozvrhnutie sortimentu aj nadčasový vzhľad interiéru robia z predajne útulné miesto na nákup.

Sortiment je prehľadne rozčlenený podľa použitia a typu výbavy. Názvy jednotlivých kategórií sú viditeľné z každého rohu predajne, čím podporujú orientáciu v obchode. Drevené a zemné odtiene prezentujú lásku k prírode a farmárčeniu. Kombinácia drevodekoru, tmavo šedej a kontrastnej zelenej farby vyjadrujú identitu značky podľa jej Brand manuálu. Drevená podlaha a drevodekor zároveň vytvárajú rustikálnu atmosféru, ktorú dopĺňa svieža zelená. Pohodlie pri nákupoch zaručujú dve kreslá v čakacej zóne, kde si zákazníci môžu oddýchnuť alebo sa v kľude zoznámiť s produktom.

Svetlá v tvare podkov

Dizajnovú dominantu tvoria svetlá v tvare podkov, ktoré okrem dizajnu prispievajú aj k ideálnemu nasvetleniu produktov. Čerešničkou predajne je potom replika koňa slúžiaca na prezentáciu tovaru a zároveň ako dômyselné zakrytie kúrenia. Milovníci jazdectva a nadšení chovatelia už pri vstupe pochopia, že sú na správnom mieste.

Spoločnosť MORIS design sa zaoberá návrhom a realizáciou predajní a prostriedkov pre POS komunikáciu. Medzi jej klientov patrí aj Sportisimo, Super zoo alebo O2. Za svoje designy si spoločnosť odniesla už celý rad ocenení a so svojimi 25 rokmi skúseností patrí medzi jedničku na poli in-store designu.

Zdroj a foto: MORIS design

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu