Predajne VIVA BILLA pribudli v Bratislave i v Trenčíne

Pilotný projekt predajne VIVA BILLA v Bratislave na Hečkovej ulici sa teší priazni zákazníkov. Túto možnosť získali aj návštevníci ďalších čerpacích staníc. OMV v spolupráci s reťazcom BILLA priniesla sortiment čerstvých a kvalitných potravín po Rači aj na čerpacie stanice do Podunajských Biskupíc a do Trenčína.

VIVA BILLA rozširuje ponuku čerpacích staníc

„Otvorenie predajní VIVA BILLA bolo skúškou, ktorá mala zistiť dopyt zákazníkov po menších formátoch predajní, kde by si dokázali rýchlo nakúpiť kvalitné a čerstvé potraviny. Náš pilotný projekt v bratislavskej Rači získal  pozitívnu spätnú väzbu. Našiel si množstvo priaznivcov, ktorí sa do predajne na čerpacej stanici pravidelne vracajú. Opäť sa potvrdilo, že čerpacie stanice už dávno nie sú miestom, kde zákazník len natankuje a odchádza, ale zmenili sa na miesta s komplexnou ponukou služieb. Sme radi, že sme mohli pilotný projekt predajní VIVA BILLA rozšíriť aj na ďalšie miesta, uľahčiť tak našim zákazníkom každodenné povinnosti a ponúknuť im ďalšiu kvalitnú službu,“ povedala Miriam Fellingerová, sales manažérka OMV Slovensko.

„Prvá predajňa VIVA BILLA bola na čerpacej stanici OMV na Hečkovej ulici. Presvedčila zákazníkov, že nákup kvalitných a čerstvých potravín dokážu urobiť aj s krátkou zastávkou popri natankovaní. Teší nás, že táto úspešná spolupráca ďalej expanduje. Veríme, že tento formát predajní rozšírime aj do ďalších miest po celom Slovensku,“ povedal Arnd Riehl, generálny riaditeľ BILLA.

V novembri pribudli dve nové prevádzky

Čerstvé a kvalitné potraviny už od začiatku novembra zákazníci nakúpia v predajni VIVA BILLA na čerpacej stanici OMV v Podunajských Biskupiciach v smere z centra. Druhá prevádzka je na čerpacej stanici OMV v Trenčíne na Električnej ulici. Zákazníci v nových predajniach nájdu okrem čerstvého pečiva, veľký výber mliečnych, mäsových výrobkov, bohatý výber zeleniny, ovocia a samozrejme aj trvanlivé výrobky.

Za nákupy v nových predajniach môžu zákazníci naďalej zbierať bonusové body a vymeniť ich za desiatky rôznych tovarov a služieb. Za nákup nad 10 eur ich navyše OMV odmení kvalitnou kávou zdarma.

Nový koncept predajní je súčasťou nepretržitých inovácií, ktoré OMV prináša v snahe poskytovať kvalitné služby. Čerpacie stanice OMV sú miestom, kde možno nielen natankovať kvalitné základné i prémiové palivá. Je miestom, kde si zákazníci môžu kúpiť elektronické diaľničné známky, vyzdvihnúť balík či zakúpiť lístky na kultúrne a športové podujatia. Neustálym dopĺňaním a diverzifikáciou prechádza aj gastronomický sortiment, ktorý vodičom na cestách ponúka kvalitné občerstvenie i vynikajúcu kávu.

Ilustračné foto: OMV

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu