POPAI: Súťaži Hviezda 3D reklamy sa darí

22. ročník súťaže Hviezda 3D reklamy prilákal opäť viac záujemcov, či už išlo o tradičných súťažiacich z predošlých rokov, tak aj tie úplne nové. Súťaž v tomto roku podporila svojim partnerstvom spoločnosť RD Present, súťažnú kategóriu Manažérsky darček potom firma DISKUS – IT reklama. Mediálnu podporu zaistil časopis Marketing & Media.

Súťažiaci porovnávali svoje sily v 9 súťažných kategóriách, ako napríklad Aplikácia motívu na 3D Reklamy, Reklamný textil, Reklamný alebo darčekový obal a príbal a ďalšie. Dávame šancu aj študentom v špeciálnej študentskej kategórii. Odborná porota taktiež udeľuje ocenenie Inovácie roka a Absolútny víťaz.

Hviezde 3D reklamy 2022 tento rok dominoval exponát Darčekový predmet – Vitráž priemyselného paláca od Výstaviska Praha. Tento darčekový predmet, ako názov napovedá, nadväzuje na rekonštrukciu Priemyselného paláca a jednou z jeho hlavných tém je obnova vitráží. O výrobu súťažného darčekového predmetu sa postarala firma Kolektive Ateliers, ktorá má na starosti aj samotnú rekonštrukciu vitráží v Priemyselnom paláci, spolu so Štúdiom Činčera. Ide o otváraciu „knihu“ z matného čierneho skla Plike s horúcou razbou striebornou metalickou fóliou. Vnútri sú umiestnené dve pôvodné sklá vitráže.

Výsledky súťaže nájdete na webe

Zdroj a foto: POPAI

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu