Newsletter Visa Slovak Top Shop za 3. kvartál 2023

Tretí štvrťrok v znamení solitérnych konceptov

V treťom štvrťroku sme v súťaži Visa Slovak Top Shop ocenili troch unikátnych finalistov – výnimočné predajne lokálnych slovenských podnikateľov. Júlové prvenstvo získala St.  Martin Pharmacia, august patril predajni OOZI a sladkou bodkou v septembri bola LYRA. Je to veľmi rozmanité zloženie, lekáreň, predajňa bicyklov a obchod s prémiovou  čokoládou. Bratislava, Trnava, Ivanka pri Nitre. Aj to je dôkazom, že predajne, ktoré poskytujú skvelý zákaznícky zážitok môžeme objaviť v akomkoľvek segmente trhu. Taktiež sme vo Zvolene navštívili veľtrh nášho nového partnera – značky SENCOR a privítali silného spojenca našej súťaže – Združenie pre bankové karty!


Odovzdanie dekrétu porotcovi – P. Géc (ZBK), Ľ. Gubová (Visa) a M. Hainzl (Visa)

NOVORENESANČNÁ LEKÁREŇ ST.MARTIN

Prechádzku bratislavským Starým mestom si môžete obohatiť návštevou unikátnej lekárne St. Martin Pharmacia. Tento lekárenský skvost ponúkajúci úžasný vizuálny zážitok nájdete hneď vedľa Dómu sv. Martina. Zlatý strop, kryštálové lustre a prepracovanie do najmenších detailov, kde vás fontánka, príjemná hudba či upokojujúca vôňa prinútia na chvíľu spomaliť a vychutnať si všetko, čo tento koncept ponúka. V St. Martin Pharmacii nájdete okrem liekov aj niché sortiment ako rôzne vône, sviečky, mydlá  k tomu úžasný personál, ktorý vás prevedie celým sortimentom.

Ľ. Gubová (Visa) a M. Pitoňák (St, Martin Pharmacia)

FUTURISTICKÉ E-BIKY OOZI

Keď pôjdete okolo Trnavy, určite sa zastavte v OOZI. Ide o zaujímavý koncept,  zhmotnenie vízie majiteľa Oskara, ktorému sa jeho predajňa jednoducho prisnila. V dizajnovom hangáre nájdete predajňu elektro bicyklov vyrobených na mieru, predajňu merchu, umeleckých diel a prémiovej kávy. Môžete si tu usporiadať teambuilding, či event, dať si dobrý drink, ostrihať sa u barbera a zakončiť to hudobným koncertom. OOZI je priestor v priestore, kde svoj priestor dostane každý zákazník. Príďte si vychutnať pohodovú atmosféru tejto unikátnej predajne a presvedčiť sa o tom, že sny si treba plniť.

O. Malatínsky (OOZI) a M. Hainzl (Visa)

ČOKOLÁDOVÉ KLENOTNÍCTVO LYRA

Septembrovou sladkou bodkou v treťom štvrťroku je predajňa prémiovej čokolády LYRA v Ivanke pri Nitre. Spojenie predajne čokoládových výrobkov, výrobne a kaviarne s  terasou s výhľadom na vlastný park sa určite oplatí navštíviť. LYRA patrí medzi slovenské love-brands a my úplne rozumieme prečo. LYRA je predajňa na svetovej úrovni, ktorá si získala srdcia malých aj veľkých maškrtníkov.

J. Krištofík a K. Belovičová (LYRA), Z. Imrichová (VSTS), M. Húska (Grayling)

ZDRUŽENIE PRE BANKOVÉ KARTY A SENCOR

Obrovskú radosť máme z podpisu memoranda s novým aliančným partnerom – Združením pre bankové karty (ZBK). Predseda ZBK, pán Peter Géc sa stal zároveň aj novým členom poroty VSTS. Dekrét porotcu mu odovzdala za Visa Ľubica Gubová a Martin Hainzl. Tešíme sa na spoluprácu. Sencor je partnerom súťaže VSTS od leta 2023 a my sme mali možnosť zúčastniť sa ich veľtrhu FAST DAY, najväčšej výstavy elektroniky na Slovensku. Tento rok prebehol vo Zvolene už 16. ročník trojdňovej výstavy určenej pre zamestnancov a obchodných partnerov značky. Ďakujeme za pozvanie a partnerstvo!

J. Beran (VSTS), hosteska, V. Fomenko (SENCOR), Z. Imrichová (VSTS)

Tešíme sa na Vaše nominácie krásnych a unikátnych predajní e-mailom na:
nominacia@slovaktopshop.sk

Príjemnú jeseň praje

Zuzana Imrichová
manažérka Visa Slovak Top Shop
GSM 903 569 648,
imrichova@instore.eu
www.slovaktopshop.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu