Nové retailové centrum STORIA v Pezinku

Brány pre svojich návštevníkov v Pezinku otvorilo nové nákupné centrum STORIA. Na ploche 5300m2 budú môcť spotrebitelia navštíviť 7 vyhľadávaných prevádzok pod jednou strechou.

 

Prostredníctvom modernejších priestorov pokrýva retailový park dopyt ľudí po nákupe základných potrieb, akými sú potraviny, drogéria, alebo služby lekárne, a to v dostupnej lokalite. Nákupné centrá STORIA sú súčasťou portfólia Realitného fondu 365.invest. Ide o najväčšieho správcu realitných fondov na Slovensku. Novým konceptom oživil prázdne priestory po hypermarketoch Hypernova.

Nakupovanie s ľahkosťou

Retail park STORIA v Pezinku sa nachádza vo vyhľadávanej oblasti. A to priamo v obchodnej zóne pri vstupe do mesta. Umiestnením na hlavnom ťahu a svojou dostupnosťou poteší aj obyvateľov okolitých obcí. Tí museli  doposiaľ museli dochádzať za svojimi nákupmi do vzdialenejších častí mesta. Na svoje si prídu milovníci rýchleho nakupovania, ale aj ľudia, ktorí radi trávia čas vo svojich obľúbených obchodoch.

Najväčším nájomcom OC STORIA v Pezinku je obchodný reťazec LIDL. Okrem toho sa môžu Pezinčania tešiť na predajne DM drogérie, PEPCO, KIK, Planeo, DR Max alebo domáce potreby Banquet. „Rozsah služieb a prevádzok OC STORIA v Pezinku je nastavený tak, aby priniesol miestnym obyvateľom rozličné obchodné prevádzky a vytvoril miesto, kde vybavia všetky nevyhnutné nákupy na jednej adrese. Budú môcť rýchlo a pohodlne nakúpiť drogériu, elektro, oblečenie, obuv či doplnky do domácnosti vo vyhľadávaných obchodoch s výborným prístupom a bezproblémovým parkovaním,“ hovorí Norbert Kuklovský, Head of Asset Management 365.invest.

Spoľahlivé nákupné centrá STORIA

Novootvorené nákupné centrum v Pezinku je v poradí ôsmy retailový park na Slovensku pod značkou STORIA. Ostatné obchodné centrá sa nachádzajú v Trnave, Leviciach, Rovinke, Myjave, Žiari nad Hronom a dva retailové parky sú aj v Šamoríne. „Pri výbere nákupných centier v rámci nášho portfólia sme sa zamerali na miesta s kvalitnou správou, dobrým zázemím a preverenými nájomcami. Vďaka svojej stabilite a obľúbenosti pomáhajú udržiavať výnosnosť Realitného fondu a predstavujú vysoký potenciál zhodnocovania aj pre bežných investorov,“ vysvetľuje Norbert Kuklovský.

Nákupné centrá STORIA sa tešia obľube medzi obyvateľmi v regiónoch. Patria k typom retail outdoorových parkov, vďaka ktorým sa zvyšuje dostupnosť nákupov v atraktívnych reťazcoch aj v menších mestách. Obyvatelia daných regiónov sa tak nemusia za nákupmi oblečenia, drogérie, elektroniky, či potravín presúvať ďaleko. Nechýbajú ani lekárne, či útulné kaviarne. Viac informácií o značke STORIA a jednotlivých nákupných centrách siete nájdete na www.storia.center.

Zdroj a foto: 365 invest

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu