Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac marec 2023

Tretím finalistom za rok 2023 je TATRATEA SHOP v Bachledovej doline.  Na druhom mieste za mesiac marec 2023 sa umiestnila remodelovaná predajňa Datart v OC Eurovea a na treťom ZAX v Komárne.

 

 

1. Miesto – TATRATEA SHOP, Bachledova dolina

Marcovým finalistom súťaže sa stala slovenská rodinná firma s vyše dvadsaťročnou tradíciou. Spoločnosť s výrobou v Kežmarku sa rozhodla otvoriť svoj prvý obchod pre značku TATRATEA. Ideálnym miestom sa stala Bachledova dolina. Toto prepojenie produktu a samotného umiestnenia predajne v obklopení Belianskych Tatier vzbudzuje príjemný zákaznícky zážitok. Ideálne totiž do samotného prostredia zapadá. Celkovú atmosféru predajne dotvára farebné vystavenie produktov značky TATRATEA, ale aj napríklad nápadité umiestnenie sedačky z lanovky priamo v predajni.

2. Miesto – Datart, OC Eurovea, Bratislava

Druhé miesto v súťaži Visa Slovak Top Shop za mesiac marec získala predajňa Datart v bratislavskom nákupnom centre Eurovea. Predajňa prešla znovuotvorením a – aj podľa hodnotení inšpektorov VSTS – jej premena prospela. Najväčšia predajňa Datart na Slovensku predstavila nový koncept, modernizovala interiér, dispozícii a reflektovala aktuálne trendy, či zákaznícke preferencie. Najmä personál si vyslúžil v hodnotení vysokú známku. DATART, česko-slovenský predajca elektroniky a domácich spotrebičov, na Slovensku prevádzkuje do dvoch desiatok predajní a e-shop. Sieť patrí do skupiny HP Tronic, pod ktorej krídlami je aj e-shop Hej.sk.

3. Miesto – ZAX, Komárno

Ak zatúžite ochutnať umelecké dielo, ochutnajte čokolády ZAX. Malá rodinná firma vytvára priam čokoládové skvosty, ktoré lahodia nie len chuťovým pohárikom, ale potešia aj svojim jedinečným umeleckým dizajnom. Nájdete tu vysokokvalitné čokolády, pralinky či kolekcie k rôznym príležitostiam a sviatkom. Ak pôjdete okolo Komárna, určite by ste predajňu ZAX nemali obísť.

Zdroj: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu