Predajňa eobuv.sk so zónou MODIVO v Eurovea 2

Etablovaná multibrandová online predajňa obuvi eobuv.sk so zónou MODIVO otvorila 27. 7. 2023 v bratislavskom OC EUROVEA 2 prvú kamennú prevádzku. Zákazníci sa presvedčia o výhodách hybridného nakupovania a tovar vybraný online si vyskúšajú v interaktívnych kabínkach.

Z online do offline: eobuv.sk a MODIVO

Hľadáte miesto, kde je nakupovanie príjemné, jednoduché, rýchle a zábavné? Vaše predstavy o modernom nakupovaní splní jedinečná predajňa eobuv.sk so zónou MODIVO. Vďaka technológiám a širokej ponuke značiek bude obľúbeným miestom pre tých, ktorí hľadajú oblečenie, topánky a kabelky špičkových značiek. Vďaka platformám eobuv.sk a MODIVO majú zákazníci prístup k stovkám značiek ako New Balance, Guess, Tommy Hilfiger, Crocs, Birkenstock a Emporio Armani. Rozsiahla znalosť trendov, najlepší výber produktov, najmodernejšie technológie a riešenia, presné merania, ako aj možnosť získať odborné poradenstvo personálu sú len niektoré z vlastností, ktoré odlišujú túto platformu od konkurencie.

Najprv vyskúšajte, potom zaplaťte – jednoduchý spôsob nakupovania

Srdcom predajne je sklad, v ktorom je takmer 40 000 položiek, ktoré sú dostupné ihneď. Vo vnútri predajne sú žiadne police, regály a vešiaky – ich miesto je nahradené pohodlnými širokými pohovkami. Každej z nich je priradený jeden zo 68 multimediálnych tabletov, ktoré umožňujú objednať si daný produkt na vyskúšanie. Objednaný tovar personál predajne doručí priamo zákazníkovi alebo do niektorej z 9 priestranných skúšobných kabínok. Vo vnútri sa nachádza veľká obrazovka, ktorá umožňuje využívať funkcie uľahčujúce nakupovanie, napríklad zmenu svetelnej charakteristiky pre zvolenú dennú dobu alebo funkciu informovania personálu o potrebe asistencie pri realizácii objednávky.

Služba „Najprv vyskúšajte, potom zaplaťte“ vám umožňuje objednávať produkty v mobilnej aplikácii eobuv.sk (môžete to urobiť na svojom vlastnom smartfóne v akomkoľvek čase a na ľubovoľnom mieste alebo na jednom z tabletov dostupných v kamennej predajni). Svoj tovar si môžete vyzdvihnúť a vyskúšať vo vami vybranej predajni. Ako to urobiť? Pri nákupe stačí zvoliť spôsob doručenia „Najprv vyskúšajte, potom zaplaťte.“ Keď bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie, dostanete SMS notifikáciu. Po vyskúšaní samozrejme zaplatíte len za produkty, ktoré si vyberiete! Vďaka širokému sortimentu je možnosť objednať si len produkty, ktoré sú dostupné priamo na vyzdvihnutie v predajni – potom je úspora času ešte väčšia, pretože vybavenie takejto objednávky môže trvať len pár minút! Oblečenie si môžete vyskúšať v jednej zo skúšobných kabínok, ktoré vyzerajú ako exkluzívne šatníky.

„Sme nesmierne hrdí na to, že na Slovensku otvárame prvú kamennú predajňu, ktorá ponuku eobuv.sk a MODIVO ešte viac priblíži k zákazníkom. Je to pre nás jeden z najdôležitejších trhov, preto som rád, že slovenskí zákazníci budú mať vďaka novej predajni zážitok z konceptu hybridného nakupovania, ktorému sa v Európskych krajinách darí,“ komentuje otvorenie predajne riaditeľ pre Slovenský a Český trh Peter Bílík.

Skener esize.me – revolúcia šitá na mieru vašim chodidlám

Výber správnej obuvi pre seba alebo pre členov vašej rodiny môže byť problém, najmä preto, že veľkosti medzi jednotlivými značkami sa môžu líšiť. Vďaka skeneru esize.me si aj online vyberiete ideálne prispôsobené topánky aj bez ich skúšania. V kamennej predajni nájdete zariadenie esize.me, s ktorým si každý môže bezplatne urobiť 3D sken chodidiel. Celý proces je veľmi jednoduchý a navyše sa môžete spoľahnúť na pomoc personálu. Vďaka esize.me budete vedieť presné rozmery vašich chodidiel – dĺžku, šírku, výšku priehlavku a obvod. Na základe toho (a na základe individuálnych preferencií zákazníka) vám systém odporučí ideálne topánky. Bez nutnosti skúšania! Takýto sken si stačí urobiť raz a po priradení k používateľskému účtu ho budete môcť využívať neustále. Doplnkovou funkciou je predpovedanie rastu detského chodidla – umožňuje odhadnúť, ako dlho kúpené topánky vydržia. Táto služba je obľúbená najmä u rodičov, pretože umožňuje presnejšie a pohodlnejšie vyberanie veľkosti topánky pre dieťa.

Sieť sa rozšírila aj o Slovensko

Pre spoločnosť MODIVO SA je to už 48. kamenná predajňa eobuv.sk a MODIVO. Spoločnosť neustále rozvíja svoju sieť aj v zahraničí. Ide o ďalšiu lokalitu v európskom hlavnom meste. Prvý obchod mimo Poľska bol otvorený pod hlavičkou eobuv.cz v Prahe v roku 2021. Ďalšie sa nachádzajú v najväčších mestách v Poľsku, ako aj v Českej republike a Rumunsku. Nedávno bola otvorená aj prvá predajňa v Lotyšsku – v nákupnom centre Akropole Alfa v Rige a prvé miesto mimo nákupného centra, na ulici Nowy Świat vo Varšave, bolo debutom multibrandov Concept Store. Okrem toho vo vybraných predajniach CCC v Poľsku a Českej republike nájdete zóny eobuv.sk prezentujúce širokú škálu multibrandu.

Zdroj a foto: eobuv.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu