Simplea Námestovo

Simplea otvorila ďalšiu franšízu. V Námestove.

Simplea, finančno-sprostredkovateľská spoločnosť, patriaca do českej finančnej skupiny Partners, pokračuje v expanzii a otvorila už svoju tretiu franšízu. Od 16. júna nájdu Námestovčania svojich konzultantov na adrese Nábrežie 1159. Spusteniu prevádzky pobočky predchádzalo slávnostné otvorenie za účasti predstaviteľov spoločnosti i odbornej verejnosti.

Simplea v blízkosti Oravskej priehrady

Nová pobočka Simplea Point otvorená v Námestove sa nachádza na netradičnom mieste, v prostredí pokojnej oravskej prírody, hneď oproti Oravskej priehrade. Okrem pomoci s výberom výhodnej hypotéky, kvalitného poistenia alebo dlhodobého sporenia na dôchodok tu klienti zároveň nájdu možnosti relaxu, oddychu, športu a rekreácie.

Simplea Námestovo
Simplea Námestovo

Klientom, ktorých má spoločnosť v regióne Námestova v súčasnosti už približne 300, sa tu bude venovať Silvia Jurošová, franšízantka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti finančníctva, spolu s početným tímom finančných koncipientov a konzultantov. Lokalitu Námestova vníma franšízantka ako kľúčovú: „Som rada, že sa nám podarilo otvoriť pobočku práve na tomto krásnom mieste. Mať z kancelárie výhľad priamo na Oravskú priehradu, tak tým sa môže pýšiť skutočne len málokto. Zároveň ma teší, že sme stihli dokončiť práce na pobočke skutočne rýchlo a vďaka tomu môžeme byť už tretím Simplea Pointom v poradí, a to dokonca ešte aj pred tými bratislavskými.

Simplea
Riaditeľka pobočky Silvia Jurošová

Námestovo sa môže zdať v porovnaní s inými mestami ako zanedbateľné, no má svoj potenciál. Počet obyvateľov 50 000 v spádovej oblasti Hornej Oravy a 24 obcí patriacich do tohto okresu nemožno ignorovať,“ uviedla Silvia Jurošová, majiteľka a riaditeľka franšízy Simplea Point. „V súčasnosti riešime s našimi klientmi najmä investície a financovanie bývania. Čo je dosť pochopiteľné, s ohľadom na aktuálne prebiehajúcu finančnú krízu a nárast hypoték,“ dodáva Silvia Jurošová.

Kombinácia online a offline

„Zatiaľ čo iní svoje pobočky zatvárajú a presúvajú sa výhradne do online priestoru, my v Simplea veríme v kombináciu skvelého online a zároveň osobného ľudského kontaktu, preto otvárame „kamenné“ pobočky v kvalite, na akú sú klienti zvyknutí z bánk, vo veľkých i menších mestách a poskytujeme v nich klientom profesionálne finančné služby, zostavené z najlepších finančných produktov z trhu a podporené našimi vlastnými produktovými riešeniami z portfólia Simplea poisťovne, Simplea Investícií a realitného fondu Trigea,“ približuje Peter Michajlov, riaditeľ a konateľ spoločnosti.

Simplea
Nová pobočka

V prípade všetkých pobočiek Simplea využívam podnikateľský model s vlastným, rokmi overeným, know-how v oblasti financií, ktorý nemá na Slovensku obdobu a klientom je k dispozícii profesionálny tím finančných konzultantov, licencovaných Národnou bankou Slovenska.

Rovnako, ako v prípade ostatných pobočiek, aj tá v Námestove ponúka pre malé i väčšie ratolesti detský kútik s hračkami. Pre dospelých je tu päť uzavretých diskrétnych rokovacích miest, veľkú zasadaciu miestnosť a tiež pohodlnú terasu s výhľadom na Oravskú priehradu. Pobočka v Námestove je v poradí druhou zo štyroch. V tomto mesiaci plánuje ešte otvorenie Simplea Pointov aj v Dunajskej Strede a v Bratislave.

Zdroj: Simplea

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu