Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac august

Na prvom mieste sa umiestnilo zákaznícke centrum SPP, ktoré je v rámci bratislavského centra Nivy. Druhé miesto obsadila optika Grand Optical v novootorenom nákupnom centre Promenada Living Park v Nitre. Lekáreň Dr. Max v rovnakom nákupnom centre získala tretie miesto.

 

Stupne víťazov august 2022

1. Miesto: Zákaznícke centrum SPP, Nivy centrum, Mlynské nivy 5/A, 821 09 Bratislava – Ružinov

Nové moderné, interaktívne a „zelené“ zákaznícke centrum SPP v nákupnom centre Nivy Centrum v Bratislave je prvým miestom za mesiac august. Inovatívna prevádzka ponúka všetky informácie o produktoch a službách v oblasti dodávky energií, poradenstva a smart riešení pre domácnosti. Obrovská LED stena pri vstupe so základnými informáciami, ekosvety, ktoré nahradili letáky, samoobslužný pult, ale aj vyškolený personál robia z tohoto zákazníckeho centra unikát. Deti poteší tablet s hrami, špeciálne Montessori panely a rodičov, že nemusia čakať, pretože to, že ste na rade, vám oznámi notifikačná SMS. Personál pôsobí veľmi profesionálne, pýta sa a s ľahkosťou dáva odporúčania.

SPP Nivy, Bratislava

2. Miesto: Grand Optical, Promenada Living Park, Napervillská 5, 949 01 Nitra

Druhé miesto zaujala predajňa s novým dizajnom i vybavením Grand Optical v nitrianskom nákupnom centre Promenada Living Park. Značka od jesene 2019 postupne rekonštruuje predajne do novej podoby nazývanej „Top Store“ v 12 predajniach v Slovenskej republike. Zmena prináša väčší rozsah služieb, lepšiu orientáciu v ponuke a výber optimálneho riešenia pre zákazníka na mieru. Grand Optical má zároveň novú farebnosť do zelenomodrého odtieňa a ekologické materiály. Vo výklade zaujme pútavé LCD a oku zákazníka ulahodí aj usporiadanie produktov, rozdelenie do kategórií a tiež ich vkusné podsvietenie. Predajňa ponúka okrem poradenstva aj očné vyšetrenie a profesionálnu diagnostiku. Optometristi Grand Optical pracujú s najmodernejšími optickými prístrojmi TOPCON. Pri skúšaní okuliarov z najširšieho výberu na trhu je skvelým pomocníkom nové LED odsvetlenie v prirodzených farbách.

Grand Optical, Promenada Living Park 

3. Miesto za mesiac august: Max, Promenada Living Park, Napervillská 5, 949 01 Nitra

Líder na trhu lekární na Slovensku dnes už s viac ako 340 prevádzkami a 1 500 zamestnancami vznikol v roku 2006. Veľmi prehľadné usporiadanie sortimentu s pestrou ponukou aj privátnou značkou s viac ako 350 produktami zaručilo prevádzke v novootvorenom nákupnom centre Promenada Living Park v Nitre tretie miesto. Dr.Max poskytuje pravidelné edukačné kampane pre verejnosť s cieľom posilniť zdravý životný štýl a možnosť nakúpiť prostredníctvom e-shopu. V predajni je je komunikovaný vernostný program Dr.Max CLUB s akciami, výhodami a bonusmi. Pri úhrade zákazníka zaujmú obrazovky nad každou pokladňou.

Zdroj a foto: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu