Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac december 2023

Poznáme všetkých finalistov Visa Slovak Top Shop 2023! Posledným, dvanástym v poradí, sa sáva koncept Botanical lab. Stretne sa s ďalšími víťazmi jednotlivých mesiacov vo finále už začiatkom roka 2024.

 

1. miesto – Botanical Lab, Zámocká ulica, Bratislava

Finálovú dvanástku súťaže Visa Slovak Top Shop 2023 uzatvára príjemný koncept Botanical lab na Zámockej ulici v Bratislave. Nájdete tu nie len obchodík s rastlinami a doplnkovým tovarom, ale aj spojenie s luxusnou cukrárňou Le Miam. Svoj nákup rastlín do bytu či kancelárie si môžete teda spríjemniť koláčikom či šálkou kávy. Inšpektori udelili predajni vysoký počet bodov najmä za originálny koncept, profesionálny prístup personálu a taktiež príjemnú atmosféru v priestore.

Foto: Botanical Lab

2. miesto – Nike, NC Eurova, Bratislava

Druhé miesto v mesiaci december inšpektori udelili predajni Nike v bratislavskom nákupnom centre Eurovea. Predajňa športového oblečenia získala dobré hodnotenie najmä za usporiadanie a označenie tovaru, čistotu predajne a milý prístup personálu.

3. miesto – YAAY Concept Store, Tatranská Lomnica

Tretie miesto v poslednom mesiaci v roku putovalo do Tatier. Pri návšteve Tatranskej Lomnice by ste určite mali navštíviť dizajnový obchodík YAAY Concept Store, ktorý ponúka rôzne dizajnové zaujímavosti, oblečenie, či štýlové bytové doplnky. Označenie, usporiadanie tovaru alebo milý personál si získali našich inšpektorov a teda tretie miesto v súťaži.

Zdroj a foto: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu