dm podporila revitalizáciu mestského parku v Sládkovičove

Ďalšia, v poradí už 160 filiálka dm, bola otvorená v Sládkovičove na Fučíkovej ulici. Jej otvorenie bolo opäť spojené s podporou vybraného lokálneho projektu. Tentoraz revitalizácie mestského parku v Sládkovičove. Mesto bolo podporené finančným príspevkom. Dm darovala 30 % obratu novej predajne z prvého dňa jej otvorenia.

Prvá dm drogerie markt v Sládkovičove

Príspevok bol vo výške 12 780 eur a bol realizovaný 609 zákazníkmi. Mestu tak putovala čiastka 3 834 eur. Symbolický šek na darovanú sumu odovzdala Lenka Horváthová, regionálna manažérka dm drogerie markt.

„Pri príležitosti otvorenia našej prvej dm predajne v Sládkovičove sme sa rozhodli podporiť projekt Revitalizácia mestského parku v meste Sládkovičovo. Venovali sme 30 % obratu z prvého dňa jej otvorenia. V spomínanom projekte sa už riešila komplexná revitalizácia zelene, ošetrovanie stromov, výsadba nových drevín či trvaliek. S našou pomocou bude revitalizácia pokračovať ďalším zveľaďovaním parku a osadením nových lavičiek,“ povedala Lenka Horváthová, regionálna manažérka dm drogerie markt.

Lenka Horváthová, dm drogerie markt a Gábor Krommer, primátor mesta Sládkovičovo

Obnova oddychovej zóny

Ing. Gábor Krommer, primátor mesta Sládkovičovo, dodáva: „Ďakujeme dm drogerie markt za finančný dar vo výške 3 834 eur z obratu novootvorenej predajne na revitalizáciu mestského parku v Sládkovičove. Tento dar pomôže pri udržiavaní zdravého životného prostredia v meste a zároveň aj pri zveľaďovaní nám zachovaného prírodného dedičstva našich predkov, ktorí sa v minulých storočiach zaslúžili o všemožný rozvoj mesta. Prostredníctvom tohto cenného daru na jednej strane dm drogerie markt dalo možnosť obyvateľom Sládkovičova spolupodieľať sa na zveľadení mestského parku. Tento dar pomôže pri obnovení krásnej oddychovej zóny, teda prostredia, ktoré môžu v budúcnosti využívať všetky generácie obyvateľov Sládkovičova na voľnočasové, relaxačné, kultúrne a spoločenské aktivity.“

Pre zákazníkov sú pracovníci dm k dispozícii denne od 9. do 20. hodiny. Na privítanie boli pre zákazníkov v prvé štyri dni jej otvorenia pripravené 20-násobné body za celý nákup. Nakupujúci ich získali získali po predložení zákazníckej karty pri každom nákupe v tejto predajni. Pre všetkých zákazníkov boli v deň otvorenia pripravené k nákupu aj sprchovací gél z radu značky dm Balea a permanentná taška.

Zdroj a foto: dm drogerie markt

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu