Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac jún 2023

Finalistom Visa Slovak Top Shop 2023 s poradovým číslom šesť sa stáva nový Möbelix v Trnave. Na druhom mieste skončila športový obchod Bogner a na treťom predajňa luxusných výrobkov zo skla ProGlass.

1. Miesto – Möbelix, Východná, Trnava

Finalistom za mesiac jún sa stala najkrajšia a najväčšia predajňa Möbelix na Slovensku. Túto unikátnu prevádzku nájdu zákazníci v Trnave. Vďaka polohe získala predajňa väčší priestor a netypické tri nadzemné podlažia. Ďalšou zaujímavosťou sú aj rôzne environmentálne prvky ako napríklad zelená strecha, či zadržiavanie dažďovej vody. V rámci predajne nakupujúci ocenia výbornú prezentáciu tovaru a služieb. Za využitie digitálnych technológií a POP komunikácia získali od našich inšpektorov vysoké známky v hodnotení a aj tým zabezpečili prevádzke miesto vo finále súťaže Visa Slovak Top Shop 2023.

2. Miesto – Bogner, Továrenská 12, Bratislava

Krásny, čistý a nový priestor predajne Bogner nájdete v bratislavskom Sky Parku na Továrenskej ulici. Športová predajňa s prémiovou módou upúta svojich zákazníkov vystavením a prezentáciou tovaru. Inšpektori udelili predajni vyššie hodnotenie za exteriér a interiér predajne, za úhľadné vystavenie tovaru či kútiku na kávu, ktorý sa v predajniach s oblečením stáva už takmer ich pevnou súčasťou.

3. Miesto – ProGlass, Gorkého 3, Bratislava

Tretie miesto v júnovom hodnotení získala menšia predajňa v centre Bratislavy. Prevádzka ProGlass ponúka zákazníkom široký výber luxusných výrobkov zo skla. Inšpektorov súťaže Visa Slovak Top Shop ohromila najmä svojim krásnym vystavením, čistotou a označením. Najvyššiu známku získala však predajňa za excelentný prístup personálu. Gratulujeme!

Zdroj: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Partneri projektu