Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac máj 2024

Nevšedný sortiment,  vystavenie a ochotný personál. I tak by sa dal v skratke charakterizovať májový víťaz Visa Slovak Top Shop 2024, ktorý postupuje do finále súťaže. Prvé miesto vďaka slovenskému konceptu be lenka putuje do Banskej Bystrice.

 

1.      Miesto – be lenka – Europa Shopping Center, Banská Bystrica

V poradí tretia predajňa obľúbenej slovenskej barefoot značky be lenka bola otvorená len nedávno a hneď si získala našich inšpektorov súťaže Visa Slovak Top Shop. Minimalistická predajňa v srdci Slovenska, v meste pod Urpínom, získala vysoký počet bodov, a tak sa dostala až na prvú priečku za mesiac máj a zabojuje o prvenstvo v celoročnom hodnotení. Prírodný dizajn, pekné vystavenie produktov, ale aj využitie LCD obrazoviek boli atribúty, za ktoré dostala predajňa vysoké hodnotenie. O nič horšie však nedopadlo hodnotenie personálu. Ten sa o každého zákazníka profesionálne postará a trpezlivo mu vysvetlí benefity barefoot topánok. Body navyše získal personál za rovnaké uniformy. Gratulujeme!

Foto: Europa SC

2.      miesto, CERA MEL Medový obchod HONEYSHOP – Michalská ulica 12, Bratislava

Pri prechádzke bratislavským Starým mestom určite nemôžete obísť tento sladký medový obchodík. Rodinná firma s 30-ročnou tradíciou výroby priniesla kúsok prírody aj do centra hlavného mesta, a to priamo z Choče, kde sa nachádza ich včelia farma. Štýlový showroom je zariadený tematicky, s prírodným akcentom a tak osloví nie len turistov, ale aj malých či veľkých maškrtníkov. V predajni môžete všetky medy aj medoviny ochutnať, a tak sa rozhodnúť pre ten správny, ktorý vám najviac chutí. Nájdete tu však aj medovú kozmetiku, či ďalšie produkty a výrobky z medu.

3.      miesto, Datacomp Showroom – Jarabinkova ulica 8G, Bratislava

Rozsiahlu ponuku IT produktov, špičkový personál či exkluzívne novinky z výpočtovej, ale aj spotrebnej elektroniky nájdete na 1 300 m² predajnej plochy tohto jedinečného showroomu. Miesto, kde zažijete technológie v úplne inom rozmere a nájdete všetko to, čo v rámci daného segmentu hľadáte. Výborné hodnotenie získala predajňa za vystavenie sortimentu a marketingovú komunikáciu, ktorú tu nájdete v podobe LCD obrazoviek, plagátov či reklamných plôch.

Tipy na zaujímavé prevádzky posielajte na nominácia@slovaktopshop.sk

Zdroj a foto: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu