Action pokračuje v expanzii. Otvára v Prešove.

Action, najrýchlejšie rastúci nepotravinový diskontný reťazec v Európe, otvoril 23. decembra novú predajňu. Bude sa nachádzať v Prešove a pôjde o pätnásty obchod tohto reťazca na slovenskom trhu.

Action už aj v Prešove

Tesne pred Vianocami sa obyvatelia a návštevníci Prešova môžu tešiť na 6 000 kvalitných výrobkov zo 14 produktových kategórií (od hračiek a náradia cez záhradkárske potreby až po DIY a trvanlivé jedlo) za nízke ceny. V Action sa 150 produktov každý týždeň obmieňa, pričom viac než 1 500 položiek stojí menej než jedno euro a priemerná cena všetkých výrobkov nedosahuje ani 2 eurá.

Ako popredný diskontný reťazec ponúka Action svoje výrobky s ohľadom na udržateľnosť.  Približne 92 % drevených a 90 % bavlnených výrobkov pochádza z udržateľných zdrojov. Cieľom do roku 2024 je, aby malo 100 % drevených a bavlnených produktov ekologický pôvod.

Nákupné centrum Novum má 15. obchod Action na Slovensku

„Prvý prešovský obchod otvárame priamo v srdci tohto mesta. Priestory v nákupnom centre Novum nám umožnia ponúknuť zákazníkom presne to, čo od nakupovania v Action očakávajú – dostatočne veľkú a prehľadnú predajnú plochu, dobrú dostupnosť a široký sortiment produktov za nízky ceny,“ povedal Sławomir Nitek, regionálny riaditeľ Action pre Poľsko, Českú republiku, Slovensko a Rakúsko.

„Od otvorenia prvého obchodu v Bratislave sa Action na Slovensku teší rastúcej popularite. Aj vďaka tomu pokračujeme v nastavenej expanzii a ku koncu kalendárneho roka budeme mať v krajine už 15 predajní,“ sumarizuje Sławomir Nitek.

Masívna expanzia od marca 2023

Action vstúpil na slovenský trh v marci 2023 a od roku 2021 prevádzkuje distribučné centrum neďaleko Bratislavy. Tento sklad zásobuje rastúcu sieť predajní reťazca nielen na Slovensku, ale aj v Rakúsku a Nemecku.

Naprieč Európou má reťazec viac než 2 500 obchodov a zamestnáva približne 60 000 ľudí. S novou predajňou v Prešove sa tímy Action rozrastú o 20 nových kolegov pracujúcich na plné aj čiastočné úväzky.

Od 23. decembra budú môcť zákazníci nakupovať na predajnej ploche 862 metrov štvorcových na adrese Námestie legionárov 15267/1, a to každý deň od 9:00 do 21:00.

Zdroj a foto: Action

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu