Odovzdávanie ocenenia v prevádzke Decathlon, Pharos

Na 1. mieste za mesiac september je predajňa športových potrieb Decathlon v bratislavskom Pharose. Predajňa prešla rekonštrukciou a rozšírením, má viac ako 5400 m². Tým zároveň dosiahla prvenstvo a je najväčšou športovou predajňou Decathlon na Slovensku.

 

Cenu prevzal Jakub Vážan, Store Manager.

V rozšírenom Decathlone pribudli nové ihriská, expo zóny, športoviská, nabíjacie stanice pre elektromobily, vegetačná strecha či výsadba zelene. Už pred obchodom nájdete rôzne športové zóny, od ihriska pre futbal, tenis, lezeckú stenu, či ihrisko pre deti. V predajni si môžete vyskúšať takmer všetky športové potreby, ktoré obchod ponúka. Nájdete tu potreby pre vyše 55 druhov športov. Či si chcete vyskúšať lopty, kolobežky, zaskákať na trampolíne, zacvičiť na fitness náradí alebo zaboxovať v ringu, všetko je dovolené. A keď sa rozhodnete, že si niečo kúpite, zaplatiť môžete aj na samoobslužnej pokladni. Samozrejme, personál stretnete na každom kroku, rád vám poradí.

Jakub Vážan nás pri príležitosti odovzdania ceny sprevádzal po predajni a mali sme možnosť nahliadnuť aj do kancelárskeho zázemia. Upozornil nás aj na niektoré detaily, ktoré bežnému zákazníkovi zostávajú skryté.  Napríklad veľká „pristávacia“ zóna hneď za vchodom do predajne má slúžiť na aklimatizáciu zákazníkov, aby mali dosť času sa rozpozerať a zorientovať sa v navigácii.

Kompletná fotogaléria tu

Zdroj a foto: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu