Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac júl 2023

Estetický koncept lekárne St.Martin Pharmacia v historickej budove získal v súťaži Visa Slovak Top Shop prvé miesto za mesiac júl 2023. Zároveň sa stáva siedmym finalistom roku.

1.miesto – St.Martin Pharmacia, Panská 172/33, Bratislava

Čarovný priestor lekárne St.Martin Pharmacia nájdete v Csákyho paláci v historickom centre Bratislavy. Tradičná lekáreň, ktorej zámerom je spojiť múdrosť, krásy minulosti a zdravie na jednom mieste. Súčasťou lekárne je aj galéria, kde sú vyobrazené zdravé rady z knihy Zelinkár od Juraja Fándlyho z roku 1793. Texty sú obohatené ilustráciami bylín z rovnakého obdobia. Dominantou lekárne nie sú len lieky, ale aj kolekcie bylinných čajov, mydiel, vôní pre domov a parfumov zo Slovenska, Talianska, Francúzska a Portugalska. Pri vstupe očarí každého zákazníka pozlátený strop, ktorý dokonale dotvára príjemnú a luxusnú atmosféru. Tento netradičný lekárensky koncept si právom zaslúži prvé miesto nie len za estetiku, dizajn a nádherné vystavenie tovaru, ale aj za vytvorenej dokonalej atmosféry, ktorá ohúri vaše zmysly.

2. miesto – MOOYYY, Aupark, Bratislava

Druhé miesto v súťaži Visa Slovak Top získala predajňa šperkov MOOYYY v nákupnom centre Aupark v Bratislave. Čisté línie, jednoduché vystavenie, netradičný interiér a minimalistický koncept. Predajňa zaujme zákazníkov svojim čierno bielym prevedením interiéru a vystavením tovaru. Práve za tieto prvky udelili naši inšpektori tomuto priestoru vysoké známky. Najvyššie hodnotenie si však vyslúžil personál, ktorí dotvoril dokonalý zákaznícky zážitok. Zaujímavosťou predajne je aj to, že na kolekciách šperkov sa podieľajú rôzni českí dizajnéri.

3. miesto – Kvety FIORI, Kmeťkova 335/12, Nitra

Tretie miesto za mesiac júl putuje do Nitry. Nájdete tu veľmi vkusné kvetinárstvo – Kvety FIORI. Samotní majitelia tvoria priamo aj personál predajne a ku každému zákazníkovi pristupujú s citom a veľmi profesionálne, za čo získali od inšpektorov vysoké hodnotenie. Ďalším vysoko ohodnoteným atribútom je estetické a štýlové vystavenie tovaru, prevedenie obchodíku, ktorý vyzerá vkusne už na prvý pohľad. Orientácia v predajni je veľmi jednoduchá, tovar je označený cenovkami a možná je samozrejme aj platba kartou, mobilom či hodinkami.

Zdroj a foto: Visa Slovak Top Shop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu