COOP Jednota Zelovoc prináša zákazníkom špeciálny stánok s citrusmi  

Domáca maloobchodná sieť COOP Jednota prináša svojim zákazníkom citrusy vypestované v Španielsku špeciálne pre COOP Jednotu. Plody majú v predajniach osobitné vystavenie v stánkoch s citrusmi s QR kódmi. Zákazníci si môžu po naskenovaní QR kódu prečítať viac o ich pôvode a pestovaní.  

Stánok s citrusmi od overených dodávateľov

Sortiment ovocia a zeleniny má v predajniach COOP Jednoty nenahraditeľné miesto. Spolupráca s dodávateľmi ovocia a zeleniny je zameraná na regionálnu slovenskú produkciu a podlieha prísnym kvalitatívnym a bezpečnostným kritériám. Pri komoditách, ktoré sa na Slovensku dopestovať nedajú, ako sú napr. citrusy, sú vybudované korektné obchodné vzťahy priamo s pestovateľmi v zahraničí.

COOP Jednota Zelovoc zo slovenských regiónov

Vlastná značka COOP Jednota Zelovoc ponúka zákazníkom sortiment ovocia a zeleniny, ktorý pochádza od lokálnych slovenských dodávateľov, aby sa tak zabezpečila čerstvosť, svieža chuť, kvalita a rýchle dodanie na pulty predajní.

„Všetky plodiny, ktoré sa dajú vypestovať na Slovensku nakupujeme pod značku Zelovoc výhradne od slovenských pestovateľov. Ich výberu predchádza dôkladná kontrola kvality, pestovania ako aj technologických procesov. Dodávatelia značky Zelovoc sú skúsení pestovatelia s overeným domácim pôvodom a dlhoročnou tradíciou. Pod touto značkou si však spotrebitelia môžu kúpiť aj šťavnaté a chutné citrusové plody zo Španielska, ktoré sú pestované pre systém COOP Jednota,“ uvádza Jana Gnojčáková, vedúca oddelenia Nákupu a predaja OaZ, COOP Jednota Slovensko.

A dodáva: „Obľúbenosť a predajnosť vlastnej značky Zelovoc každoročne stúpa, na čo reagujeme pravidelným zaraďovaním nových produktov. Novinkou tohtoročnej zimnej sezóny sú citrusy s dohľadateľným pôvodom. Vo vybraných predajniach COOP Jednoty pribudli stánky s citrónmi, mandarínkami, pomarančmi, grepmi a ďalšími citrusovými plodmi, o ktorých si na základe QR kódu zobrazeného priamo v stánku môžu zákazníci dohľadať informácie o pôvode, odrode či pestovateľovi.“

QR kód s informáciami pre zákazníkov

Citrusy sú neoddeliteľnou súčasťou zimného obdobia. Zákazníkom COOP Jednoty sme preto pripravili jedinečnú ponuku citrusov priamo od španielskeho pestovateľa. Po zbere putuje tovar na Slovensko, do predajní maloobchodnej siete COOP Jednota. Pridanou hodnotou ponuky citrusov v špeciálnych stánkoch je možnosť naskenovať si QR kód umiestnený na stánku a dozvedieť sa viac informácií o pestovateľovi i produktoch.

„Pestovatelia sú starostlivo vybraní, aby sme pre našich zákazníkov zaručili tú najlepšiu kvalitu a čerstvosť počas celej sezóny. Záleží nám na pôvode a kvalite ovocia a zeleniny, ktoré ponúkame. Naši španielski pestovatelia majú dlhoročnú históriu a skúsenosti odovzdávané z generácie na generáciu. S láskou sa starajú o polia s pomarančmi, mandarínkami a citrónmi tak, aby si naši zákazníci mohli vychutnať ich výnimočnú chuť,“ zdôrazňuje J. Gnojčáková.

Zdroj a foto: COOP Jednota Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu