Do bratislavského Auparku zavítali nové značky

Pripravte svoj šatník na jeseň v módnej destinácii hlavného mesta. Inšpirujte sa novými značkami a spestrite si deň zľavami a výhodami vernostného programu. Do bratislavského Auparku pribudli značky Palmers, JOTT, Alpha Industries ale aj prevádzky ako Bombay Expres, Pink Garden, Delia potraviny a iné. V nasledujúcich mesiacoch prinesie Aupark ďalšie atraktívne novinky.

 

Viac možností nakupovania v Auparku

Nákupné centrum Aupark Bratislava otvorilo počas leta množstvo nových pevných predajní a kioskov nielen z oblasti módy, zdravia a krásy, ale i gastronómie a potravín, bytového dizajnu či športového oblečenia a potrieb. Na svoje si prídu módni nadšenci aj vyznávači dobrého a kvalitného jedla.

„Dlhodobo sa nám darí prinášať našim zákazníkom novinky v podobe nových prevádzok či atrakcii. Avšak  nesmierne nás teší, že im po lete môžeme ponúknuť ešte omnoho viac. Počas leta sa nám podarilo rozrásť o 10 nových nájomníkov v pevných predajniach či kioskoch, pričom v septembri k tomuto číslu pribudne ešte 5 ďalších prevádzok. Sme radi, že môžeme našim návštevníkom ponúkať viac možností nielen na nákupy, ale aj na oddych a zábavu. Veríme, že si každý príde na svoje a návštevníci nákupného centra u nás nájdu všetko čo hľadajú a potrebujú,“ hovorí Veronika Košická, Shopping Center Manager.

Marinela

Nové módne značky nielen pre ženy

V Aupark Bratislava nájdete nové módne značky, ktoré potešia nielen dámy, ale aj pánov. Navštívte novootvorenú predajňu PALMERS a potešte sa nádhernou dámskou a pánskou spodnou bielizňou, domácim oblečením či pyžamom. Nájdete tam aj doplnky v podobe nápaditých pančuchových nohavíc, ponožiek a nohavičiek rôznych typov. Predajňa Alpha Industries ponúka populárne streetwearové značky s históriou, zahalené do rebelského podtónu a armádnych odtieňov. Ak ste však skôr športový typ, neprehliadnite presťahovanú predajňu NIKE Petržalka, ktorá prešla kompletným redizajnom – vďaka vynovenému modernému interiéru sa stala skutočne výnimočným miestom, kde nakúpite športové oblečenie, dennú športovú módu, obuv a doplnky pre celú rodinu.

Pripravte sa na jeseň a zimu pohodlne, kvalitne a štýlovo. Už 9. septembra sa otvoria brány novej  predajne JOTT, kde nájdete ikonické kúsky kvalitných ultraľahkých búnd a viest, ktoré môžete nosiť počas všetkých ročných období. Vďaka praktickému úložnému vrecku vás môžu sprevádzať naozaj všade a za akýchkoľvek okolností. V druhej polovici septembra pribudne do portfólia prevádzok so spodnou bielizňou aj obľúbená španielska značka Women’secret, ktorá kombinuje prestíž, ženskosť, aktuálnosť a dostupnosť.

O staršie kúsky vo vašom šatníku sa postará Čistiareň BLESK. Tá si pre zákazníkov novej prevádzky situovanej na prízemí nákupného centra Aupark pripravila otváraciu akciu – 25 %, ktorá platí do 25. septembra na všetky poskytované služby. Služby chemického čistenia odevov a profesionálneho mokrého čistenia prebiehajú pri dodržiavaní najprísnejších ekologických noriem.

Pink Garden v Auparku

Malé radosti pre vás i vašich blízkych

Ozdobte si svoju domácnosť s nádhernými ručne odlievanými sójovými sviečkami s dreveným knôtom, ktoré od septembra do októbra nájdete v kiosku SO SLOW. Prevoňajú vaše obľúbené miesta a zároveň neškodia životnému prostrediu. Vhodné eko darčeky nájdete aj v ďalšom novom kiosku WOOD LOGIC. Spravte si radosť ekologickými výrobkami z dreva vo forme mechanických 3D skladačiek a interaktívnych učebných modelov, unikátnych máp sveta alebo vysoko kvalitných umeleckých výrobkov. Skladajte, objavujte, bavte sa!

Bombay Express

Dobroty pre nenásytné brušká a mlsné jazýčky

Posledné letné chvíle strávte na čerstvom vzduchu s výbornou kávou. Objavte novú kaviareň Pink Garden na nádvorí Auparku, ktorá ponúka okrem skvelej kávy či osviežujúci limonád aj sladké dobroty. Oslaďte si život a vychutnajte si Pink Garden ponuku na terase s výhľadom na nové ihrisko a Sad Janka Kráľa. Osvieženie posledných letných dní nájdete od 2. septembra aj v novom kiosku Waterdrop, a do konca septembra si môžete vychutnať poctivé a čerstvé nanuky v Marinela kiosku.

Závan exotiky priamo v Auparku? Nechajte sa unášať orientálnou rozprávkou chutí a vyskúšajte indické špeciality v BOMBAY EXPRES. Ak dostanete chuť skôr na slovenskú klasiku, hlad vám pomôže zahnať novootvorená pekáreň Lipót.

O rýchly a pohodlný nákup so širokou ponukou výrobkov sa postará nová slovenská maloobchodná sieť Delia potraviny, ktorú nájdete na druhom poschodí pri vstupe do Aupark Tower.

Zdroj a foto: Aupark

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu