Víťazi Visa Slovak Top Shop za mesiac február 2023

Druhým finalistom za rok 2023 je kníhkupectvo Panta Rhei v bratislavskom Auparku. Na druhom mieste sa za mesiac február 2023 umiestnila predajňa talianskych potravín – Primitivo v Prešove a na treťom Likérka z Trenčianskych Teplíc, ktorá kombinuje výrobu, kaviareň a obchod.

1. miesto – Panta Rhei – Aupark Bratislava

Víťazom za február 2023 sa stalo kníhkupectvo Panta Rhei v bratislavskom Auparku. Kníhkupectvo pozná veľa knižných nadšencov, avšak, predajňa prešla výraznou rekonštrukciu koncom minulého roka a tak si vyslúžila titul najmodernejšieho kníhkupectva a stala sa tak vlajkovou loďou značky. Dominantou priestoru je javisko s hľadiskom, kde sa odohrávajú rôzne literárne diskusie, koncerty a predstavenia. Súčasťou a samozrejmosťou je aj kaviareň Café Dias. Okrem kníh a kaviarne nájde zákazník v predajni aj papiernictvo, hračkárstvo a spoločenské hry. Zákaznícky zážitok ohodnotili inšpektori súťaže Visa Slovak Top Shop vysokou známkou. Priestor svojho zákazníka dokonale pohltí a v predajni strávi príjemný čas. Gratulujeme!

2. miesto – Primitivo, Hlavná 103, Prešov

Ak zatúžite zažiť kúsok Talianska na Slovensku, určite odporúčame navštíviť predajňu talianskych potravín – Primitivo v Prešove. Predajňa má jedinečnú atmosféru, súčasťou je aj milé posedenie v interiéry, či na terase, kde si môže zákazník vychutnať lahodnú kávu a iné delikatesy. Jedinečnú atmosféru dotvára aj personál. Buon apetito!

3. miesto – Likérka, Kúpeľná 574/1, Trenčianske Teplice

Ďalší zaujímavý koncept, ktorý dostal od inšpektorov súťaže vysokú známku je Likérka v Trenčianskych Tepliciach. V príjemnom prostredí kúpeľného mesta nájdete výrobňu a predajňu slovenského ginu. Celý proces výroby si môžete pozrieť priamo z pohodlia kaviarne, kde môžete ochutnať rôzne nápoje a vybrané kávy. Súčasťou objektu je aj malá predajňa produktov Likérky. Koncept je v elegantnom štýle, doplnený odborným a vysoko profesionálnym personálom, čo dotvára naozaj nezabudnuteľný zážitok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu