Trnavská Jednota otvorila nový supermarket

COOP Jednota Trnava, s.d., v úvode roka 2023 obohatila svoju sieť predajní moderným supermarketom. Zákazníci v meste Svätý Jur tak môžu nakupovať v zrekonštruovaných priestoroch priamo v centre mesta.

 

Slávnostné otvorenie prevádzky COOP Jednota

23. februára 2023 slávnostne otvorila predajňu v meste Svätý Jur podpredsedníčka predstavenstva COOP Jednoty Trnava, s.d., Ing. Darina Ondrušová, spolu s primátorom mesta Svätý Jur, Ing. Šimonom Gaburom a vedúcou predajne Máriou Findrovou. „Rozšírili, revitalizovali a zmodrenizovali  sme priestory v centre mesta pre našich zákazníkov. Teda ponúkame nové nákupné možnosti na predajnej ploche 284m2 . Zákazník tu nájde viac ako 4000 druhov tovarov. Súčasťou rozmanitej ponuky na prevádzke sú čerstvé mäsové a mliečne výrobky, ovocie a zelenina a samozrejmosťou sú aj pekárenské výrobky od lokálnych dodávateľov,“ uvádza Darina Ondrušová, podpredsedníčka predstavenstva, COOP Jednota Trnava, s.d.

Moderná predajňa s novými technológiami a extra službami

S ohľadom na životné prostredie sú priestory predajne vybavené modernými chladiacimi a mraziacimi zariadeniami s prekrytím. Samozrejmosťou je tiež zberný automat na zálohované PET obaly a plechovky. Zákazník môže v tejto predajni využiť tiež doplnkové služby obchodnej siete, napríklad COOP CashBack, ktorý umožňuje výber hotovosti priamo v predajni.

Ďalšou možnosťou je dobitie kreditu alebo úhrada šeku. COOP CashBack je služba, ktorá držiteľovi platobnej karty umožňuje pri platbe kartou v obchode okrem samotnej platby vybrať aj hotovosť. Výhodou je, že zákazník všetko vybaví na jednom mieste. Zaplatí tovar a zároveň si vyberie potrebnú hotovosť. Služba COOP CashBack je pre zákazníkov bezpečná, výber hotovosti je overený PIN kódom alebo podpisom. Zákazník v neposlednom rade ocení úsporu času, rýchlosť a pohodlnosť výberu.

Medzi zákazníkmi je obľúbená aj služba COOP kasa. Ide o modernú službu, ktorá umožňuje zákazníkom platiť faktúry (poukazy, šeky, poštové poukážky, bankové zloženky) vydávané spoločnosťami, ktoré na základe nich prijímajú platby za svoje služby zákazníkom.

Nové pracovné miesta

Otvorením novej predajne vytvorila COOP Jednota Trnava 9 nových pracovných pozícií. V rámci otvorenia predajne sa zákazníci mohli zapojiť do žrebovania o nákupné poukážky v hodnote 5€ a 20€. Pre najmenších si zástupcovia Jednoty pripravili malé darčeky. A to  v podobe farebných balónov a sladkostí.

Zdroj a foto: COOP Jednota Trnava

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hlavný partner projektu

Partneri projektu